| anonim_4396 a întrebat:

Ce cuvant ma caracterizeaza?

Răspuns Câştigător
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Curios.

27 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă.Fundă. Fundă. Fundă. Fundă. Fundă. Fundă. Fundă. Fundă. Fundă. Fundă. Fundă. Fundă. Fundă.

Mai ai funde?

| Alyra a răspuns:

Um.
Inspiraţie.

| Furculingură a răspuns:

Deeskry.

| Atotstiutorul a răspuns:

Turbox=Pitiponc

| Biggiesan a răspuns:

Teribilist!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Cred că, cuvântul care mă caracterizează pe mine este SENSIBILITATE.

Pa-pa.

| zurick a răspuns:

Ambulant?
Hai spune-mi ca ma insel

| єχcєєℓ a răspuns:

Manele.

| suităr a răspuns:

Turbox

| ww2Totenkopf a răspuns:

Hexakosioihexekontahexaphobic.

| suităr a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Știi ce-nseamnă? laughing)

| Naяutσ a răspuns:

Guma

| Fridăm a răspuns:

'' Funda. ''.

| LordBolton a răspuns:

Deeskry.

| Neverwas a răspuns:

Nu raspund.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

(c8pil) te caracterizeaza! laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

„creativitate"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rabie.

| AlexeHellsing a răspuns:

Marmeladă

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Comun.

Răspuns utilizator avertizat
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Pai sunt mai multe cuvinte: ''Dupa blocurile gri stam noi, majoritatea''. Practic, esti un ''Yo, homie, what's your problem, ***?''. laughing Intelegi tu...

Răspuns utilizator avertizat
| Osirius a răspuns:

Saab?

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Original.

| punkbuster9988 a răspuns:

Nitrox.

| PerianuPaula99 a răspuns:

Curios.