| anonim_4396 a întrebat:

Ce e cu voi? V-ati apucat de invatat? Fraaate ce liniste e. Unde sunt întrebările prostesti sau amuzante, unde sunt răspunsurile penale sau ciudate. Ati baut fără mine si sunteti praf toti ă? Ce colegi de categorie mai sunteti si voi.

45 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

M-am inchis de frica nevestei in manastire macar aici nu ma gaseste

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Daca vine sa se roage sa te găsească? laughing

| RainmakerX a răspuns:

Eu sunt cu tine...mai stau un pic si fac un oracol cu magicieni (☆_☆)

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Da sa nu-l faci de 30 de întrebări ca pe telefon (in cazul meu) durează sa raspund. Ca tr€ sa dau pagina in sus-jos sus-jos. Etc... :]]

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Il fac cat de mare pot. Acum na, raspunzi cat poti sau raspunzi in intregime cand esti pe pc =]]

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Nu mai am pc... crying da de 40 sa-l faci. -_-

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

➥ ➦ ➧ ➨ Da, de 40 il fac smug

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Atat iti trebuie. O-O

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Okay smug Ajunge si de 30.

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Eeee...gasesc eu autobuz pana-n Valcea. Vezi tu 30 dupa
:]]

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Okay. Sa zici numai daca trebuie sa vin in statie sau daca ajunge sa dau adresa :3 *20-25 ajung*

| raMLesS a răspuns:

Eu iti trimit felicitări să te felicit rolling on the floor.

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Da, ce ma feliciti... Tu ma uimesti mai rau ca Fabulosu. Sau...sochezi thinking

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pai suck nu e, deci fara raspunsuri penale, love tot asa, deci si fara alea ciudate. Daca ei nu sunt mai raman raspunsurile mele inteligente si pline de intelepciune smug

| Doub a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

laughing)))))

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Deci, m-ai socat cu asta. CocoSuperMegaUltraExtraInteleptul. laughing
Da chiar, Zuzu pe unde umbla? thinking

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ultima oara era pe la D/S, facea misto de minorele care raman gravide prin blugi laughing
Oricum, ce va mai trebuie, doar exist eu smug

| Suck a răspuns:

Servus iubilaughing

Dapoi cum sa fie categoria asta amuzanta cu oameni ca Blitz care rade singur la glumele lui, cu kama care e frustrata si se automutileaza si cu Dante care saracu... iii lipsesc niste clape de la pianlaughing)

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Uite si frumoasa adormi...ih, stai zici ca-s Fabulosu.
Ce derutant trebuie sa fie fără clape thinking Parca..nu, nu-mi pare rau :]]

| VibeTrix a răspuns:

Ma joc Minecraft. tongue

| Copac13 a răspuns:

Pai dacas eu plecat

| anonim_4396 explică (pentru Copac13):

Mi-a lipsit gramatica ta de Copac. Copacule. :]]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ce ai schimbat poza de profil? Hmm?
no talking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai? Nu-ti place? Uita-te ma la el, nu vezi ce dragalut e? love struck

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi placea mai mult fata aceea frumoasa cu ochelari. Ce ai facut cu ea, ai ucis-o? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu drujba, stii cum am macelarit -o? Maaaa, a fost super.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

:-> eeeeh, asa mai merge big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poți să fii asta sau e a 3-a dar nu cred că ți-ar plăcea, deci prin urmare moartea e cea mai bună soluție pentru sirenele de poliție din Oceanul de pe Venus.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu mereu m-ai uimit cu răspunsurile.laughing

| L1feDRAIN a răspuns:

Aha, mi-ai dat ieri cu sticla-n cap si mai intrebi de ce stau pe podea.

| anonim_4396 explică (pentru L1feDRAIN):

Ahaa...eu..aham eu nu-mi amintesc. *suspect face*
De ce miroase a fum in casa? thinking

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca erai beata si tu, bine nu-mi mai da, imi ajunge pe saptamana asta ca daca eu beau una tu bei 3 si ma bati sad

Fum?
Am ars drogurile ca imi era frica sa ma injectez si am crezut ca fumul va da acelasi sentiment de narcomanie daca il inspir, dar cred ca imi va da inca o sticla in cap big grin

| anonim_4396 explică (pentru L1feDRAIN):

Te ucid pentru asta! Cum ai îndrăznit sa pui gheruta pe drogurile mele. Vino aici, va fi măcel 0-0

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh god,
please,
take my excuses,
i don't want to see the sky
at age of 15 years...

Why!? crying

Iti cumpar droguri noi, hai te rog happy

(Tu esti in poza?)

| anonim_4396 explică (pentru L1feDRAIN):

Nu. E sora mea geamana malef..nu, stai, eu sunt malefica. thinking

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Whaaaat!?
Daca e geamana, esti tu laughing

Sexy leeeeady happy
am vrut sa spun altceva, dar m-am razgindit.

| anonim_4396 explică (pentru L1feDRAIN):

Ce sa spui "Spune pe un ton jos si înspăimântător" :]]

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Sexy legs rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru L1feDRAIN):

rolling on the floor)) nebun rolling on the floor))

| Anonima0000000000 a răspuns:

Asta ma intreba si eu inainte notificari pline, acum nimic

| anonim_4396 explică (pentru Anonima0000000000):

Stii ce mistoc se aud greierii la mine in camera. laughing)

| SabinaQueen a răspuns:

Nimeni nu mai intra ca e plictiseala pe aici sad

| CapraSexy a răspuns:

Stai asa sa-mi revin si incep iar cu intrebarile mele retardate. Nuca la putere!