| VicentiuBoss a întrebat:

De ce intrebarile de pe aceasta categorie nu sunt amuzante, mai degraba idioate?

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

Unii le consideră umor...dar nu e.

9 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Așa. Mai greu cu umorul în ziua de azi.

| Ferenin a răspuns:

Pentru ca se face foarte mult trolling, chiar excesiv si obsesiv.

| RAY a răspuns:

Poate e umor cine stie uni isi manca urechile ca sa fie amuzanti eu inca n-am incercat cu ale mele

| ??c??? a răspuns:

T/A a cam fost invadat de copchii de 10 ani de pe la alte categorii și au făcut ditamai harababura.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

De ce ne întrebi pe noi?
Întreabă-te pe tinewinking

| Naяutσ a răspuns:

Arrrh...

''Abia am mancat, ce sa fac?'' Ti se pare cunoscuta intrebarea?
Ahhm. tu cred ca stii raspunsul dar ne pu-i pe noi la incercare

| Seducatorul a răspuns:

Pericle

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Am ramas fara idei, cred.

| Idiotu a răspuns:

Pentru ca si eu am un nume asemanator cu intrebarea asta.