| NoName0011 a întrebat:

Ce emoticon nu va placelaughing?

Răspuns Câştigător
| anna_5786 a răspuns:

Cand il vad pe "winking" innebunesc x_X. mi`e antipatic rau. e ca si cum spui cuiva ceva si la sfarsit pui "winking" de parca ai spune " ai inteles fraierule". ihh x_X

30 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Sunt enervante cateva. de genu` "oh go on". Mi se pare o tampenie cand il foloseste cineva cand vb cu mine, parca m-ar lua peste piciorstraight face
@ana sunt de acord cu "winking"

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Toate imi plac in afara de unu pe care nu il suport de nici o culoare.Asta :batting eyelashes
Ma enerveaza la culme.Pentru ca am senzatia ca cine il foloseste face misto de cineva sau este fitos rolling on the floor Stiu ca e aiurea da asta imi da senzatia mielaughing
Cand vorbesc pe mess cu unii si incep ei sa trimta : Cf?batting eyelashes Ma puca toti draci laughing

| Ea12345 a răspuns:

Cele mai enervante sunt: happy siwinking
Cel mai mult folosesc laughing si rolling on the floor. Deseori folosesc si smug. Iar kiss mi se pare esential. big grinTe pup kiss :phbbbbt

| User a răspuns:

Toate-mi plac. credthinking

| Marii a răspuns:

Cand il vad pe acesta "winking" ma apuca toti draci, nu-l suport de niciun fel, simt ca si cum persoana care mi l-a pus ma ia la misto sau ca se crede mai bun/a decat mine. In rest imi plac toate, nu fac chiar asa multe figuri. laughing

| Silvia a răspuns:

Astea doua nu imi plac : smug,raised eyebrows.

| I.Love.Football a răspuns:

" happy " si "winking" nu'mi plac de nicio culoare. Si ar mai fi " crying ".
In schimb pe asta " laughing " il folosesc cel mai des, pana imi dau seama ca exagerez, si atunci il mai pun si pe asta " rolling on the floor ". laughing

| LittleandLiars a răspuns:

on the phone asta este super enervant cand nu au ce face unii pune emoticonul asta este de prost gust oh go on

| Klara a răspuns:

Cele mai enervante ar fi big grin, tongue, silly

in schimb imi plac: smug, love struck,winking

| Kynext a răspuns:

Nu-mi plac chatterbox,oh go on,winking

Am impresia ca sunt luat peste picior...waiting

| Aries90 a răspuns:

Preferatul meu: b-)

Cel care nu`mi place:winking

Nuj dc laughing)

| ZuuZaaA a răspuns:

Nu suport emoticonul asta "winking " si " raised eyebrows "...deci morr cand le vad, ma oftic rau de totbig grin

| Anto97 a răspuns:

Se pare ca majoritatea detestawinking si happy...eu pot ca imi plac toate (unele mai mult, altele mai putin). nu pot sa spun ca am unul care il urasc big grin

| larrii a răspuns:

Eu nu il suport pe asta ->winking. ma irita grav laughing)

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Mie imi plac toatebatting eyelasheslove struck.

| Alisa a răspuns:

Asta -> crying Este ca si cum ar vrea sa imi fie mila de persoana respectiva care imi trimite semnul acela.

| darkeyes a răspuns:

Nu il suport pe asta " oh go on" si pe asta "winking " mi se pare ca ma ia cineva la misto sau ma ia peste picior.Cand mi se zice ceva de genu : "hai lasa nu mai trebuiewinking oh go on " ma apuca rau de tot dracii si dau si ign thinking adica eu cand vreau sa ajut pe cineva sa mi se puna oh go on?

| gyo a răspuns:

Mie nu-mi place asta ":-&" big grin

| Victoria a răspuns:

Le detest pe "happy" si "winking"
imi plac "batting eyelashes", "big grin", ":*" si cel care imbratiseaza

| KimK a răspuns:

Le urasc pe astea: "oh go on" "rolling eyes" "winking" si "tongue" deci MOR cand le vad "~x("
Imi plac acestea: "laughing" "rolling on the floor" "hee hee" si... aa uneori nu imi place asta "puppy dog eyes" pentru ca uneori...:-| pur si simplu ma enerveaza(uneori)

| Parisblue a răspuns:

Nu suport oh go onu',,oh go on''... mi se pare absurd totaal, pref meu e :,,whistling '':d

| mrsolo a răspuns:

Eu nu pot sa il suport pe asta -> straight face

| DarkBlood32 a răspuns:

Asta:winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta -> happy. Cand ii spui cuiva ceva si pune happy, parca ar zice:"aha.ok.hm.ce tareyawn"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il urasc pe asta tongue deci cand il vad innebunesc.

il ador pe asta in schimb: smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow urask emoticonul ashta -->winking nu il suporthlaughing...in resht toate sunt okhappy...:X

| hiphopbeatz a răspuns:

Ohappy si toti fratii lui, ghey.

| Чернобыль a răspuns:

Doua puncte X ma enerveaza la culme.
Urasc aceste emoticoane.O, da si x_X sau o.O!

| byanka14 a răspuns:

Cel care vomitarolling on the floorrolling on the floor