| No name_4527 a întrebat:

Ce este hartia igienica?

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Hartia igienica este o bucata foarte sofisticata de hartie prelucrata care ajuta la curatarea bucilor! modelele mai noi si mai performante fac chiar si masaj!

| Serena1993 a răspuns:

Aparat de sters la...laughingrolling on the floorce altceva? hartie igienica

| Cσσкiє a răspuns:

Http://www.studentie.ro/......6-a-27497. Citeşte de la Rsstroom Reader.
Hârtia igienică este o formă de viaţă care a venit pe Pământ acum milioane de ani. E paralizată, aşa că trebuie să o luăm noi în mână şi să o transportăm. Rar, vorbeşte.
Dar asta nu e tot: http://www.radio21.ro/......NICA.html.
Noaptea, se aud ţipete şi uşile scârţâie. Unii oameni ştiu că e de la hârtia igienică. Unii spun că în fiecare rolă există câte un spirit care nu vrea să ne părăsească.;;)

| cerculetezburatoare a răspuns:

Hartia igienica este o bucata de bustean prelucrata care se foloseste pentru incheierea procesului de incoronare a regelui (doar ne asezam pe tronrolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| xAvrilx a răspuns:

Cei care nu iti sunt prietenilaughing. Funda?

| pretzel a răspuns:

Hartia igienica def: Este o rola de hartie lunga de cativa metri cu care te stergi dupa ce tia-aifacut nevoile prelocrata in asa fel incat sa nu creeze discomfort laughing lolll nu stiu ce mi-a venit laughing

| Horyka a răspuns:

Ce dumnezeu poate sa fie hartie cu care te stergi supranumita si Curpapir!

| Deea :x a răspuns:

Hartie confused

| KeepCalm a răspuns:

O harta de ***.

| Kitteny a răspuns:

Hartie igienik?laughing))fundita? asta a fost funny

| anonima_4990 a răspuns:

Aia ce e la baie si te stergi cu ea la...

| heart.eater a răspuns:

Aaa...LOL...nici pana acum nu mi-am dat seama =]]]]]