| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Ce faceti cand sunteti incuitati intr-o camera si va vine?

18 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Odată m-a încuiat frate-miu pe balcon și m-am pișat într-un borcan. E greu să țintești când nu ești băiat...

| Bya132 a răspuns:

Fac la colţ rolling on the floor

Numai bine!

| Bastet a răspuns:

Imi vine sa?

pai... sparg geamul si ma duc la buda/sparg geamul si imi iau AK 47/sparg geamul si ma tai cu el/sparg geamul si cant manele

puteai fi mai "ecsplicit"/a

| Bastet a răspuns:

@Muflă

asta-i dezavantajul cand esti fata...*incepe sa planga*

| JUSTERINIandBROOKS explică:

Am umplut 3 ghivece.Nu mai am. Kazimir, ma imprumuti?batting eyelashes

| Pralină a răspuns:

Ma duc intr-un colt si ma eliberez. Apoi strig:

Ma mai incuiat aci mai incuiat inteleg. Da hai ma macar si curatalaughing

| PastilăBă a răspuns:

Imi iau un pampon[Absorbant] si ma schimb!rolling on the floor
[pentru ca sunt fata]

Si acu` daca mi'ar veni sa ma pis?thinking
M'as pisa intr'o pungarolling on the floor
Sau pe fereastra!laughing

| Deyutza a răspuns:

Incep sa ma dau cu capul de peretzi blushing

| Serena1993 a răspuns:

Ma duc la colt

ma simt una cu naturasmug

| unknown3243 a răspuns:

Fac pe gaura cheii sa ii vina in gura la ala.

| yoo23 a răspuns:

Just do it!

| Nebuneală a răspuns:

Scot " popu' " pe geam rolling on the floor si imi fac necesitatileblushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac, sa ma razbun pe criminalu' care m-a incuiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa vina?
Nu inteleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma duc si fac la colt happy sau gasesc un ghiveci (ambele functioneaza atat pentru pisat si ca.cat)
pisu = apa sa creasca floarea
caca = fertilizant sa creasca floare
deci daca raman singur incuiat intr-o camera si imi vine planta are de castigat smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum am inteleslaughing
Fereastra e inchisa? Daca da, o sparg si`mi dau drumul.Frumos ar fi sa fie si bloc, de la etajul 2 in sus, poate cade pe vreo cineva, chiar pe ala care m`a incuiat in timp ce pleaca si ma lasa acolo.
Bafta`!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@kmy22 dap. dar vezi ca put.
in secret iti zic ca atunci cand imi e lene sa ma duc la baie fac in floare...
@bastet and @mufla long live boys and and their penises
app poti face in floare si in acelasi timp sa rasfoiesti o revista porno cu japoneze paroase. e geniala senzatia

| AlexMan97 a răspuns:

Mi so intamplat astalaughing)))))

pai nu prea ai ce face
in copilarie m-o pedepsit tati si m-o bagat in debara si m-o inchis cu cheialaughing))
mi-o venit si i-am lasat un cadou cam mare in faina de malailaughing
pai nu prea ai ce face decat sa facilaughing