| Arakiss a întrebat:

Ce faci daca treci noaptea cu masina printr-o padure si vezi pe unul spanzurat intr-un copac?

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Trec mai departe kekw. Daca nu misca, deja nu poti ajuta cu nimic.

| Hammurabi a răspuns:

În primul rând cred că trebuie să oprești mașina și să-ți reglezi farurile.
Că bat prea sus. laughing

| Goete a răspuns:

Il iei si-l duci la cimitir, ce om e ala care-l lasa noaptea singur in padure?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider ca mi se pare si ca este o naluca, fantoma ca cele din clipurile lui Paul Dadrian.

| Editocroci a răspuns:

Opreşti maşina şi suni la 112.

| Jessica1235 a răspuns:

Merg mai departe, anunț politia iar după nu mai trec niciodată prin partea aia a păduri, dacă e posibil

| KobraKai a răspuns:

Suni la 112 ce altceva să faci?

| alinbeleaua a răspuns:

Ii faci o poza