| GoAndFuckYourselfWithAKnife a întrebat:

Ce fantezii aveti cu justin bieber?laughing)[T/A]

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Mai bine spus ganduri ucigase

| giuly a răspuns:

Să rămân blocată cu el la budă.
Sigur n'ar supravieţui.

Răspuns utilizator avertizat
| LastChance a răspuns:

Mi-l imaginez pe sex-simbolul, idolul adolescentelor Giastin Bibar spanzurat de un copac, iar pe biletelul lui de adio sa scrie "i killed myself cuz i`m gay and Adam Lambert doesn`t love me"

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Sa ma duc la piatra de mormant pe care scrie:
A fost un gay bun, dar, din pacate a fost omorat de TraficantaDePufuleti...RIP

| Heii a răspuns:

Sa ma duc la mormantul lui unde scrie : " Killed by a fan! ".
laughing

| pretzel a răspuns:

Nici nu stii smug. intai mi-as dori sa il vad cu capul in W.C whistling [cap de mop frustrated] asa...pe urma cum spunea si Cristina.sa il conosc.MORT! smug
day dreaming aaah`.day dreaming

| GoodIntentions a răspuns:

Pai as vrea sa mi se indeplineasca visul de`al cunoaste. mort.

| Deeu_1723 a răspuns:

Unele foarte mari.Nici nu iti imaginezi cate apeluri am primit de la el, si totusi, nu merita o sansa. Shh don't tell anyone!

| JonnyFriptura a răspuns:

Co za asy...

| Cyoko1 a răspuns:

Sa-l tuuund! nu m-as putea aptinelaughing)