| Dumitrache_Adrian_2000 a întrebat:

Ce farsa poti face unui prieten la o pentrecere?

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai uite cum mi-a facut unul azi la scoala:

Ma duc la baie. Brusc incepe lumina sa palpaie. Ies din baie ma spal pe maini. In oglinda de langa chiuveta se vedea ca era cineva in spatele meu (dar era putin neclar). M-am intors si s-a stins lumina. Prin intuneric mi-am dat seama ca eram singur. Am iesit pe hol. Nimeni. Mai tarziu imi intalnesc un prieten. Arata de parca vazuse o fantoma. Mi-a zis ca a trecut pe langa el ceva ca o umbra si l-a atins.

Cred ca cineva ne-a facut o farsa la amandoi. Gaseste si tu ceva asemanator ca tot vine Haloweenul.

| persseuss a răspuns:

Sa nu te duci laughing

| Colmate a răspuns:

>unui prieten la o pentrecere?
>pentrecere
>mfw http://i.gyazo.com/aeaedb7f74a76b81a260f6bb6cf3b68b.png