| Ŧคгคภย๓є a întrebat:

Ce farse de 1 aprilie ii pot face familiei?

Răspuns Câştigător
| Andreea_5022 a răspuns:

***ii suni si le spui ca vrei sa pleci in alta tara[cu iubitu'/a] si ca nu mai vrei sa auzi de ei fiindca te'au tradat [am cam exagerat]

9 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Punele zahărul în bolul cu sare și cea în cel cu zahar, sare. Și fă-le ceva de mâncare spre exemplu.un ceai, dar cu sare. Când vor gusta le vei zice: Păcăleală de întâi aprilie!

| NoChanceForUs a răspuns:

Te duci la ei beat și le spui că i-ai salvat bând toata rezerva de alcool a tatalui, prin urmare ficatul lor va fi sanatos și le va prelungi viața.

| push2gl a răspuns:

Suna familia si le spui ca esti arestat(-a)

| BiaSiAtat a răspuns:

Zile ca ai luat 1 la mate

| RB26DETT a răspuns:

Poi daca ai masina spune-le ca are pana sau ca farurile sunt aprinse sau casetofon pornit, poti sa le spui ca a venit factura la curent de 6 milioane(bani vechi).

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strangi toata familia in casa,iesi afara, inchizi usa cu cheia si dai foc la casa, peste o ora suni popmierii si le spui alor tai ca e pacalela de 1 Aprilie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite pentru anul viitor :
pune o folie transparenta intre vc si colac si ca se duce cineva noaptea la baie nu-i atent si... o comite. da sa fii pregatita sa strangi.