| smek3r a întrebat:

Ce performante ați reușit?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La 80 de kg ale mele, sa imping la piept cu 150 kg totul pe natural, este adevarat cu ani in urmawinking
insa 'performanta' mea este bunatatea sufleteasca pe care o am si o manifest fata de semenii mei in realitate... unii au aici pe platforma bunatate, dar este una falsawinking
averea mea este sufletul si capulwinking

| ALM2000RO a răspuns:

Să slăbesc 19 kg în 5 luni într-un mod sănătos, având grijă la alimentație (ce și cât mănânc) și făcând mișcare o oră jumate zilnic happy