| dianaaxd1 a întrebat:

Ce glume, farse ati facut la scoala?[profesorilor, colegilor] Sau ce nebunii faceti prin ore >?laughingCel mai tare raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| Ochiialbastrii a răspuns:

rolling on the floor la ora de tehnologie am o profa tampita si facem numai prostii la ora ei laughing ieri de exemplu avea o fusta cu fermoarul in spate si cand sa intros la noi avea fermoarul descis si toata clasa a inceput sa rada ea s`a intors si s`a facut liniste rolling on the floor asa a decurs ora noastra de tehno si nimeni nu i`a spus laughing sau

la ora de civica am fost cateva fete si ne-am intalnit cu niste baietiblushing si am intarziat thinking 10 minute si eram vreo 8 fete si profa ne-a tinut in fata clasei si ne-a dat cate o "dedicatie" in catalog rolling on the floor

aa da eu am cls la etaju 1 si de la geam a aruncat un coleg un corn direct in capul profesorului de biologie rolling on the floor [ pana la urma nu a aflat cine a dat deci a scapat]

era diriga [o femeiee tampita care tipa la noi si e stricta si enervatna si ia apaga chatterbox ] in clasa si intra o colega georgiana alergand si tipand dupa mine: stefiiiiii laughing si diriga se ridica si nici nu apuca sazica ceva ca alta colega intra pe usa alergand si tzipand : stefiiiiiiii oh go on faza a fost tare poate nu o sa intzelegeti cand va povestesc

sau inaintea orei de muzica erau vreo 18 copii din cls pe usa si fiecare impingea [inauntru era unu ditamaii ] si vine profa si zice:ce faceti aici si a inceput sa faca pe politistu` si tipa foarte tare si dadea cu cartea si pumnu in banci si catedra si in clasa era mizerie [app ea nu suporta mizeria DELOC!] si toata ora a tipat ca descreierata prin clsa si ne amenita ca ne zice la diriga si sper sf orei a zis sa cantam ceva si : cat de tare tzipase nu mai avea voce rolling on the floor))) si zicea: voi sunteti de vina etc dar noi radeam in in timp ce ea tipa la noi si se enerva din ce in ce mai tare oh go on a fost prea tare

mai sunt cateva chestii dar sinceR? nu`mi aduc aminte... pe parcursul anilor vom face si mai multe prostii oh go on aste`s nimic laughinglaughing ce cls de nebuni suntem

20 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

I-am furat si vandut telefonul mobil.

... oh wait...

| mary a răspuns:

Pai noi cand avem mate dam cu creta pe marginea bancilor si le apropiem. dupa ce se termina ora profu' iese plin de creta pe sacou, pantaloni. si la noi se aude de fiecare data cate un ras d'ala de copii prosti. ce sa-i faci... viata de liceu!

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

La ora de informatica numa zice o colega ca unu traieste pe strada...
profa:Vai...Va rog sa terminati cu din astea'
colegu:Care alea cu boschetari?!

| Ochiialbastrii a răspuns:

Funditsa ?batting eyelashes

| DaftPunk a răspuns:

In ora de geografie aruncam cu hartie inmuiata in bale si aruncam prin pai.Profu` zice: "Cine a aruncat?" Noi: Nimeniiiiilaughing super tare

| ღGummyTzaღ a răspuns:

Pai.cam prin clasa a 7 thinkingunu mik.de prin clasa a 4'a l'a muscat de f*nd pe un coleg saracu nu putea sa stea jos >.

| ღGummyTzaღ a răspuns:

Pai.cam prin clasa a 7 thinking unu mik.de prin clasa a 4'a l-a muscat de f*nd pe un coleg saracu nu putea sa stea jos >.

| Kanpeki a răspuns:

De 1 aprilie colegii au pus o galeata plina cu apa pe usa ca sa cada in capul profesoarei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 1 aprilie un baiat sa ascuns sub catedra si ia bagat mana sub fusta la profa de romana si din fericire ea nu s-a suparat dar acum de fiecare data se uita inainte de a se aseza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profu` meu de sport a venit la ora cu pantalonii rupti intre picioare rolling on the floor. i-am zis de fata cu toti ca are pantalonii rupti si s-a dus in sala de sport si i-a cusut rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iam pus profului pioneze pe scaun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la ora de mate in clasa era un scaun rupt iar copii lau facut pe profesor sa se aseze si a ajuns pe podea cu picioarele in sus

| rOckx3 a răspuns:

LoL am multe:] mdeeah deocamdata zic doar cateva ca mii lene

1.Bwaa deci anul trecut de 1 apr o intrat un coleg pe usa.Eww repede repedeam alergat spre ell si cica: bheey nu jtiai ca baietii trebuiau sa vina in salopeta?;-j El, saracuu s-a dus inapoi acasa si si-o luat salopeta :] Bineeh deci sa mor ew daca nu-i adevarat

2. Unuu eu zis dirigai cica: Profaah aveti ceva pe fata.Profa:Ceaai maah? Vlad: Ceva si diriga eu tras o palma peste fata.

3.In pauza mare aveam un sandwich si am mers cu el afara. Unuu mo luat pe la spate, si eu saraca de mine puppy dog eyes m-am speriat si i-am dat cu ala`n cap
Okweii deci sunt mai multee da am 8 ani de amintit;-w

| Costy19 a răspuns:

Intr-o zi de la oras am cumparat un soricel [jucarie] pentru pisica si navind ce face l-am luat la scoala si le-am pus la colege in penarul in care tineau stilourile, creioanele si tot asa pe rind le-am speriat pe toate.Asa citind poate pare putin hazliu dar sa vedeti ce se intimplaaaaaa. O asa scena nu se uita credeti-mawinking

| 1000lei a răspuns:

La ora de mate eu si cativa colegi faceam pe interesanti si am fost scos in fata clasei si mi-a dat sa fac o problema si in timpul asta cat profa se uita in catalog eu am inceput sa fac pe "Michael Jackson" si toti colegi au inceput sa rada poate ca nu va dati seama ce faza tare a fost dar daca erati acolo va garantez ca nu ati fi uitat niciodata

| 1000lei a răspuns:

De 1 aprilie i-am pus la profa de romana lipici pe scaun a iesit ceva de nota 10 dar si noi am primit ca farsa de 1 aprilie cate un 2 in catalog dar totusi a meritat!

| alYeMusikRock a răspuns:

Era pe la clasa 4 poate 5 sau 6(ca nu mai tin minte nimic nici ziua de ieri XD)m-am catarat pe o banca care sa in spate si e mai mica decat altele la care nu sedea nimeni asa relaxata si vine un coleg dea meu si incepe a ma alunga cica sunt prea grasa si nu incape. Io atunci am inceput a bufni in ras si ii spunbig grinate tu mai incolo ca mi-e frica sa nu cada masa jos de la tine XD. Incepem a ne inpinge si cand BUF! un picior de masa se rupe(tare era masa XD)Atunci ne ridicam si incepem a da vina unul pe altul.Vine diriga in clasa si intreaba :Cine a ropt masa?!(tipa ca cand o taia cineva XD)Atunci ma ridic si spun : Eu doamna profesoara cu prostu asta care nu stie sa vb cu o fata! Cand am au auzit colegii mei si profa incep a rade foc(altii si pe jos cadeau) XD

| alexpuya62 a răspuns:

Fii atent o gluma elaborata eram 5 baieti in clasa a V- a i trimit pe 2 sa creeze o diversiune pana am intrat cu cei trei la directiune in al 2 lea sertar cred ca erau peste 100 de telefoanelaughing aia repede maaa luatile ca sa vb si mama la telefon laughing))) l-om vreo 8-9 telefoane cand iesim afara directoarea de urechi cu cei doi si noi cu telefoanele in tricou cand ne vede ce faceti voi ma aici? pai ii era rau la colegu si am mers cu el la baie laughing)) am scapat cu o gramada de telefoane

| George_Serban_1996 a răspuns:

Daca ai un coleg mai retras mai nebun putin iei un absorbant eventual murdarit cu ceva pasta rosie de pix si i-l pui in caietul pentru urmatoarea ora si sa vezi reactie. noi am incercat! :* succes

| Mateiu_Gabi_1985 a răspuns:

Pai in clasa a 6a i-am pus profei de tehnologica mai invarsta o coroaa de flori si era sa ne dea la toata clasa nota 2!happyhee hee