| єχcєєℓ a întrebat:

Ce i-ați făcut prăpădiților?
http://favim.com/......137142.jpg

Răspuns Câştigător
| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Nu esti prieten cu Pikachu? Si apropo lui ii place de toata lumea asa cum este, dar voiam sa vad daca stii asta :P. Pika Pika...
http://www.zerochan.net/1096598#full

40 răspunsuri:
| Aiwendil a răspuns:

Echipa Racheta l-a prins pe Ash. laughing

| Ashadow a răspuns:

I-am aratat o poza cu tine. Voiam sa aflu daca animalele se sperie de monstri.
Sorry Pika...

| єχcєєℓ explică (pentru Ashadow):

Ești atât de insensibil și nenorocit.Cum zicea bunică-ta
*neisprăvitule*.

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Deci recunosti ca ai fata de...monstru(ca sa nu zic altceva)

| єχcєєℓ explică (pentru Ashadow):

K-K-konoyaro...

| Xtadelo a răspuns:

Sa vezi ce naspa te simti cand ma vezi pe mine plangand...

| єχcєєℓ explică (pentru Xtadelo):

Atunci plâng și eu
puppy dog eyes

| Xtadelo a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Stiu asta :->

| єχcєєℓ explică (pentru Xtadelo):

Așa evident era?

| Xtadelo a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Eh, frang multe inimi cand sufar laughing

| єχcєєℓ explică (pentru Xtadelo):

Da n-am zis că mi-ai frânt inima.

| Xtadelo a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nici nu trebuie sa zici.

| єχcєєℓ explică (pentru Xtadelo):

Ok nu știu de ce dar simt că m-ai jignitcrying

| Xtadelo a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu te-am jignit.

| єχcєєℓ explică (pentru Xtadelo):

Bine,pot dormii mai bine la noapte acum.

| Xtadelo a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Somn usor.

| Naяutσ a răspuns:

L-am pus sa se uite la Super bingo metropolis, saracutul isi luase si cartonase roz, dar na castigat nimic.

| єχcєєℓ explică (pentru Naяutσ):

Băi schimbă-ți avataru că îmi aduce oarecum aminte de un moment gay
http://t3.gstatic.com/......tp?/images

| Fridăm a răspuns:

A picat Bac-ul, săracu'.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Te rog nu mai plangecrying(. E atat de. Pika Pika...Off. Si nu cred ca noi i-am facut ceva, tu esti singurul care l-a facut sa planga...Raule!sad

| єχcєєℓ explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Eu? Da ce i-am făcut eu?crying

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Esti un rau si un pervers puppy dog eyes. Lui Pikachu nu ii plac perversii si cred ca e foarte suparat pe tine sad

| єχcєєℓ explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Pervers sunt, știe toată lumea...dar lău nu sunt. Întreab-o pe Miku, Ani, Verutza și Bless(bine Bless e nesimțit că tot zice că mă joc cu lego deși nu e așa)
puppy dog eyes

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Totusi esti pervers, si asa l-ai suparat pe Pikachu. Scuze daca te-a deranjat faptul ca te-am facut rau puppy dog eyes

| єχcєєℓ explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Ce dacă sunt pervers? Toată lumea știe și mă acceptă așa cum sunt
puppy dog eyes
Ce-i pasă lu" Pikachu dacă sunt pervers?

| єχcєєℓ explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

E așa adorabil♥

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Stiuuu puppy dog eyes

| Unniique a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Un pikachu s-a costumat în pikachu. Asta nu are sens! thinking

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru Unniique):

Stiu dar e atat de dragwwww...Esti gelos/geloasa ca eu il am ca prieten pe Pikachu si tu nu?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru єχcєєℓ):

*nesimtit mode : On*
Da'te joci cu Lego! Ieri pierdeai timpul cu mamica ta il Dinoland!
*nesimtit mode : Off*

| єχcєєℓ explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Acum să fim serioși câți ani crezi că am? Metinarule!rolling on the floor

| Unniique a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Da, sunt geloasă sad! Pika mă urăşte.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru Unniique):

Nu te uraste sad. Doar ca trebuie sa il cunosti mai bine happy si veti deveni prieteni

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu esti prieten cu Pikachu? Si apropo lui ii place de toata lumea asa cum este, dar voiam sa vad daca stii asta :P. Pika Pika...
http://www.zerochan.net/1096598#full

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am dat sa asculte Justin Bieber.

| єχcєєℓ explică (pentru anonim_4396):

Călcate-ar un NRG-500!

| anonim_4396 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

N-are cum am bagat BUBBLECARS.

| єχcєєℓ explică (pentru anonim_4396):

Pfff cheaterule!
Zdrobite-ar At-400, pe ăsta cum îl mai eviți că e ditamai planooorulaughing

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Sa-l chis in freza ca vrea like pe FaceBook!

| Killeramaster a răspuns:

Sărăcuțul Pika :3. Am auzit că i-a dat unu să asculte One Dire..Pardon One Erecțion (scuze fanele) și Pika a rămas cu traume sad