| Insomnii a întrebat:

=)) =)) ce mama disperata ea crede ca fata ei era ingeras =))
http://stirileprotv.ro/......scina.html
voi ce parere aveti?

10 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Deci de-asta nu l-am cunoscut niciodată pe tata...

| MasterOfDisaster a răspuns:

Ce mama idioata! eu nu inteleg parintii care isi cred copii ingerasi, si poate oricine sa le spuna orice despre copii, si ei nu cred.
cum dra*u sa ramai insarcinata cand mergi la piscina?

| AndutzaAndu a răspuns:

Am crezut că te referi la îngeraș adică chiar la un îngeraș din Ceruri. straight face

| BlackVeil a răspuns:

Daca a dat vreunul la manivela in piscina...totul e posibil! laughing

| pwp a răspuns:

E buna fata daca stie sa o minta asa pe masa!

| Loveis4free a răspuns:

Cred ca masa nu are un simt al orientarii prea dezvoltat.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

WTF? Cine stie poate au facut-o in piscina... sau in afara ei laughing.

| Aleqa a răspuns:

Cine stie cine era sub apa!laughing)rolling on the floor

| Felicitari a răspuns:

Wtf?!

| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

După ce am citit asta am hotărât că mă las de mersul la piscină laughing
Dacă mama crede că fiica ei e un îngeraş... să creadă în continuare