| xAvrilx a întrebat:

Ce martisor aty purtat azi?batting eyelashes
Fundawinkinglaughing

Răspuns Câştigător
| Antoniia458 a răspuns:

Martzyshorul primit de la tine.big grin:*:X

13 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

In forma de penis

| giuly a răspuns:

Mhn, ce Dumnezeu sa faci tu cu vibratorul? straight face
Te scarpini pe spate sau ce?

| NOBODY a răspuns:

Http://assets.acasatv.ro/......_size1.jpg
asta l-am avut si anul trecut

| Vizitiul a răspuns:

Conteaza ce martisor? Sau, conteaza ca s-a purtat un martisor? Nu vreau sa faceti o comparatie din asta, ca nu-i cazul.

| pwp a răspuns:

O brosa cu niste pietricele si mai multe bratari(albe si rosii)

| BastetReloaded a răspuns:

Inca mai port.o sa il port pana cand se descompune

Răspuns utilizator avertizat
| CoMyYySiAtat a răspuns:

Nu am chef de martisoare, poate maine ( daca imi plc vre unul pe care mi-l dau baietii

| Anonim69 a răspuns:

Eu am purtat doua insigne maaaari, se holbau toti la ele, aveau pe elethinking interzis sarutul intre o fata si un baiat, interzis la femeiblushing

| Devill a răspuns:

Unul negru

| Timmotey a răspuns:

Nu am purtat nici un martisor insa am primit cateva dar nu multe