| pinkystyleツ a întrebat:

Funda pentru cel mai impresionant si frumos! Ce martisor ati purtat astazi? Restul voturi!:*

Răspuns Câştigător
| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna din nou. [eu is fata cu povestea amuzanta laughing laughing ]. paii eu am purtat un martisor cu mickey mouse laughing [pe bune deci sunt mai crzy si copilaroasa] si tuturor le'au placut. maine. hmm? thinking nu stiu. Te pup kiss. Funda kiss

7 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Draguta intrebare:))
AM primit d ela un prieten foarte bun un martisor in forma de inimioara,placat cu argit, pe care mi l-am pus la mana, in piept nu voia sa stea de nici o culoare:))
Bine inteles am primit mai multe dar asta mi-a fost cel mai drag:-?
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| frumusik96 a răspuns:

O bratara foarte importanta pentru mine pentru ca am primit-o de la o persoana super importanta

| iulyspy a răspuns:

Am primit multe bratari din acelea alb cu rosu pe care le-am purtat. Aveam 6 :d si brosa foarte draguta de la baiatul de care imi place.
Dar cel mai mult mi-a placut clamita cu inimioara pe care o avea baiatul de care imi place in piept si mi-a dat-o mielove struck (in schimbu unui pupic pe obraz...nimic nu e free in ziua de azirolling on the floor)

| Irynushca a răspuns:

Cu mikey mouse si o ancora

| o02i a răspuns:

Eu.Un martisor care seamana mai mult cu o brosa compus din doua inimioare unite si cu o gramada de pietricele albastre prins in esarfa...care era din intamplare tot albastralaughing![asta e, nimic 'fabulosoimpresionat'laughing] happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un carlig de lemn micut pe care este o buburuza love struck

| Anku_1227 a răspuns:

Eu am purtat azi un martisor in forma de inimioara de aur si pe el mai multe pietricele dar pe inimioara scria initial anumelui meu si a celei mai bune prietene! funda?