| Crisu_8081 a întrebat:

Ce mesaje de despartire stiti/ati primit/ati dedicat? Pot fi amuzante, insa si triste.

Răspuns Câştigător
| Angellina a răspuns:

Mihai... iti multumesc ca mi-ai fost alaturi atat timp, ca mi-ai imprumutat bani si masina ta ori de cate ori aveam nevoie, ca ai fost romantic si atent cu mine, si pentru ca mi-ai facut cunostinta cu Florin, actualul meu iubit.

Te parasesc, iti iau tot, te las in chiloti. in relatia asta eu am fost Ali Baba si tu cei 40 de hoti.

Imi pare rau ca te parasesc pentru un vibrator, dar chiar se pricepe mai bine decat tine.

Singurul motiv pentru care nu te-as fi parasit era ca nu sforaiai noaptea. dar se pare ca nu mai am motiv sa stau langa tine.

19 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Pa si n-am cuvinte...altul la rand...

| Farcas a răspuns:

,, te-am iubit, si inca te iubesc, chiar de aia renuntz la tine sa te fac fericita.Eu iti aduceam doar suparari si necazuri.Eu nu te merit, tu meriti un baiat care nu cred ca s`a nascut inca pe fata pamantului, ca sa merite tot ce ai tu de dat.Iti doresc sa fi fericita asa cum am fost eu langa tine.Nu am sa te uit niciodata. Te iubesc,, straight face Am primitcrying

| SweetCandy a răspuns:

Hmmmm.....mama,mama....kte pot fiilaughing
"Mesajele de adio si de ramas-bun merg de minune cu o tarie sau cu un vin bun"laughing

| Brigitta a răspuns:

Cel mai bun mesaj de adio e acela cand dispare ca magaru-n ceata si nu-ti mai raspunde la telefon o saptamana. (Adica trebuie sa-ti dai tu seama de mesaj) laughing

| inna a răspuns:

Te parasesc pentru ca am constatat ca nu ne potrivim, eu mai inalta tu mai scund...pana acum eram orbita de dragoste si n-am observat, dar mi-a deschis unul ochii laughing

| Jupiter a răspuns:

Adio.

| Psihoyounger a răspuns:

Te iubesc..SIMPLU!

Psihoyounger

| Crisu_8081 explică:

laughing am si eu unul : "Iti trimit un mesaj de despartire pentru ca nu ma mai iubesti.Iti doresc un drum bun in viata...cu traficul ca-n Bucuresti."

| Crisu_8081 explică:

@ Jupiter: rolling on the floor scurt si la obiect ...gen "moooori, da-te dreq..." laughing

| funnymantm a răspuns:

Te insel pentru ca te iubesc, ca daca nu te-as iubi, te-as parasi direct laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scurt si la obiect! i-a mai du-te-n p... a matii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu te poate face sa ajungi atat de sus printre stele ca dragostea si totusi nimic nu te poate ingenunchea mai repede ca ea. Am vrut sa vad stelele si-am platit scump pentru asta. Ce prostie din partea mea sa cred ca tu mi-ai putea oferii gratis ceva atat de frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unul tare =]] Iti trimit din departare, numai sticle si borcane, si in semn ca te iubesc, toate in cap ti-le trasnesk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda ai dreptate

| pisicutzatha12 a răspuns:

Dragul meu iubit, negru si parlit, iti trimit din depertare un sicriu si o lumanare, si sa crezii ca te iubesc drept in cap ti le trantesc si sa crezi ca te ador iau toporul...te omor!

| nimenialta_7154 a răspuns:

Imi faci cel mai mare rau: ma faci sa te iubesc.si sa renunt la tine, caci daca nu renunt la tine.va trebui sa renunt la me:-s( cred ca doar eu pot sa il inteleglaughing)straight face