| Kalla a întrebat:

Ce metode de tortura folositi?

42 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ignoranța.

| Furculingură a răspuns:

Manelele.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Gadilatul pe covor.

| Kalla explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

De ce pe covor? Doare mai tare?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Kalla):

Tocmai ca nu doare, nu te lovesti la articulatii. E amuzant (pentru tine, nu pentru celalalt).smug

| Kalla explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Pe covor doare pentru ca totusi e tare si iti vine durere de spate. In pat e mai bine (la gadilat ma refer).

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Kalla):

Pe covor din ala gros si pufos. smug

| zurick a răspuns:

Off de la 3 ani imi torturez sora mea, oare cum ma pricep la din astea

| Kalla explică (pentru zurick):

Saracuta laughing

| zurick a răspuns (pentru Kalla):

O merita

| Kalla explică (pentru ErrorFound):

Nu! Lingura nu! crying(((

| ErrorFound a răspuns (pentru Kalla):

Aaa, deci vrei pastravul.ok.

| Kalla explică (pentru ErrorFound):

Nu te log puppy dog eyes

| ErrorFound a răspuns (pentru Kalla):

Ok, ok, nu mai face fatuca aia ca ma intlistez. http://carcat.files.wordpress.com/2009/03/sad_puppy_762581.jpg

| Kalla explică (pentru ErrorFound):

puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

| Kalla explică (pentru ErrorFound):

Vezi sa nu te pape dracusorii big grin

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Dacă chiar vreau să torturez pe ineva:
-sorb cu poftă supa sau orice altceva când sunt lângă ea
-repet tot ce spune sub forma de intrebare
-o sun la diverse ore din noapte sau ii pun alarma ei sa sune pe la 1, 2 a.m.
Numai bine!

| zurick a răspuns (pentru MadRaven):

Esti incepatoare laughing nu te supara

| MadRaven a răspuns (pentru zurick):

No', ştiu că sunnt începătoare, dar pentru mine nu e chiar o plăcere să îi enervez pe alţii.
Dar dacă mă enervează cineva suficient de tare pot deveni şi eu diabolica laughing
Dar tu cum îţi torturezi "victimele"?

| zurick a răspuns (pentru MadRaven):

Bravo tie! Eu simt o puternica ura, o sete de ura pentru orice si oricine si nu sunt mandra de asta

| MadRaven a răspuns (pentru zurick):

Am şi eu unele persoane pentru are simt asta mereu laughing
Poate o fi ceva "ascuns adânc în sufletul tău!" ( scuze, tocmai am terminat urzeala tronurilor si sunt in starea aia de...lupta, razboi laughing )
Ai nevoie de o persoană pe care să o iubeşti şi care să-ţi schimbe percepţia despre lume.

| zurick a răspuns (pentru MadRaven):

Off motivul il stiu.Si totusi

| MadRaven a răspuns (pentru zurick):

Đacă ştii cauza nu mai rămâne nimic de făcut înafară de înlăturarea ei.
Şi eu am astfel de "momente" care ţin zile.
Vin şi pleacă...

| zurick a răspuns (pentru MadRaven):

Si nu trec... Uit de ele ma distrez cu gasca pe la 12 noaptea iar imi aduc aminte

| MadRaven a răspuns (pentru zurick):

Bine cam aşa e şi la mine, dar eu citesc ca să uit, nu stau cu "gaşca" pentru că ea nu exista laughing peste tot doar oameni falşi şi ipocriţi (cel puţin la mine)
Eu ascult muzică (în general rock) şi uit de tote şi de toţi

| zurick a răspuns (pentru MadRaven):

Da da dupa iar imi aduc aminte

| MadRaven a răspuns (pentru zurick):

Ehee, trebuie să înveţi să trăieşti cu ea.
Eu cred că m-am obişnuit sa-i urăsc pe toţi (bine, mai am şi persoane din familie pe care înca le "iubesc" cred...) şi acum pur şi simplu nu le dau atenţie, mă prefac ca nu există.

| zurick a răspuns (pentru MadRaven):

Ms oricum

| MadRaven a răspuns (pentru zurick):

winking Speranţa moare ultima nu?

| zurick a răspuns (pentru MadRaven):

Poate da poate nu

| Neverwas a răspuns:

Aripile Vulturului
o metoda de tortura folosita de indieni.

| Kalla explică (pentru Neverwas):

Interesant. Si cum se procedeaza?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Hihihihee hee
Am uitat ce voiam sa scriu... Oricum, asta depinde de la persoana la persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bataia.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Il gadil

| Kalla explică (pentru HaLoGeNNN):

Nuu esti prea diabolic laughing)

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru Kalla):

laughing

| Anisia170 a răspuns:

Il spanzur
Il trag in teapa
Il intep cu acu"
Ii fur nutella
Savurez inghetata in fata lui/ea...

| Axel22 a răspuns:

Il strang de ceafa si ii indoi sau rasucesc degetele de la mana laughing

(eu chiar vb serios)

| Kalla explică (pentru Axel22):

Un prieten de al meu face tot asa cu ceilalti laughing