| Fluture a întrebat:

Ce parere aveti despre Lady Gaga?laughing

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o excentrică.
Pa, pa.

| iuandfto a răspuns:

Mie imi place. Are voce, isi face singura cantecele. Daca e ea m-ai,, ciudata,, nu inseamna ca nu e cool. Vorbesc baietii de la mine de la scoala despre videoclipul din Alejandro. Nici mie nu prea imi plac videoclipurile dar restul e ok.

| vivigirl a răspuns:

Ce balena asuata mai e si asta? straight face

| 80Cris a răspuns:

Un produs media, o nonconformista, o tipa care castiga foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitch pacat de voce ca are o voce frumosasa si niste cantece esuate

| Gabi_6377 a răspuns:

E greu sa ai o parere constanta despre lady gaga. A inceput ca o tipa plina de viata, pusa pe distractie, s-a transformat in vedeta rock, si in continuare socheaza prin toate aparitiile ei. Ce sa zic, o revolutionara cu idei inovatoare, se folosete de orice mijloc ca sa socheze, dar nu stiu cat de comod e sa umbli cu tocuri de30 cm, si sa porti doar bodyuuri.Nu contest ca are voce.Sa vedem daca o depaseste pe madonna.

| roberta_9562 a răspuns:

Imi plc :X