| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Ce parere aveti despre partzurile interstelare?

8 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Păi, aceste pârţuri interstelare le întâlnesc adesea prin clasă în timpul tezelor şi testelor la geografie sau fizică Apoi suntem toţi morţi după care ca prin minune ne trezim în râsete şi " ce pute aici, maicăă!"

| Kazimir a răspuns:

De ce să nu vorbim despre cât de melodios se bese asta? : http://www.youtube.com/watch?v=SFLw8aH-M2w&feature=share

| PotcaPădurii a răspuns:

Torte produse de stele balonate...

| MâţulMov a răspuns:

Niste parturi uimitoare, lol.
*fart*

| Trinitas a răspuns:

Am putea face un intreg sezon de Doctor Who cu ideea asta. Esti un geniu cinematografic.

| GhostStar a răspuns:

La noi in clasa sunt toata ziua, am fost racit toata iarna.Va prindeti voi.

| Autumnfeelings a răspuns:

I Don't Know
~majusculeleluipeste~

| ElHombre2000 a răspuns:

Foarte tarilaughing