| selly_8399 a întrebat:

Ce parere aveti despre selenagomez?

Răspuns Câştigător
| princessOfcaraibe a răspuns:

Buna! parerea mea despre ea este: ca e o fata foarte frumoasa si de asemenea si vocea ei! si daca uni spun ca are fite sunt doar invidiosi...si cred ca melodia mea preferata ( care o canta ea) este: a year without rain love struck si eanu sa prostit ca altele cum ar fii miley! bravo selena succes in continuare!

7 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Că se scrie în 2 cuvinte

| Muflă a răspuns:

Știu că aigreșit ca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prefacuta si 3 jumatati. Nu's invidioasa, dar exista persoane mult mai faine si mai frumoase decat ea!

| ღShawtyღ a răspuns:

O proasta fara pereche oh go on

| annemarry_1498 a răspuns:

Mie imi place foarte mult de Selena.Este frumoasa si buna.

| selly_8399 explică:

Stiu ca aveti pareri diferite despre ea... dar sunt curiosa de parerile voastre

| selly_8399 explică:

Mufla stiu ca sescrie in 2 cuvinte am gresit ca?