| dianna_8858 a întrebat:

Ce porecle stiti pentru Andreea, Alexandra, Mihaela, Iulia si Cristina?big grin

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Buna.happy
Andreea:Andry, Andy, Deea, Deutza, Rea, Andrusca, Andu, Andutzu, Ande, Andre, Dee,
Alexandra:Alex, Alexa, Aly, Alle, Alexutza, Lexa, Xandra, Andra, Sandra, Alexy, Alesia, Ale, Le, Lexy, Alexutza
Mihaela:Michela, Miky, Miha, Mili, Mia, Yly, Mimi, Ela, Ely, Michelle,
Iulia:Iuly, Iuliana, Liana, Iana, Uly, Iulica, Iulitzu, Lulu, Luly, Julia, Julieta, Juliana, July, Lia

Sper sa iti placa:*

8 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Mai intai sa incep ca pe mine ma cheama Cristina, pe mama Mihaela si 3 prietene de-ale mele se numesc Andreea, Alexandra, Iulia.batting eyelashes
Sa spun cum sunt eu strigata, mama si prietenele mele love struck :

Andreea : Andre, Deea, Threea, Andra, Anda, Eea, Adre, Andri.
Alexandra : Alexy, Alex, Alexa, Alesia, Alexia, Andra, Ale, Alejandra.
Mihaela : Mimi, Miha, Mihy, Michaela, Michelle.
Iulia : Iuly, Iula, Lulli, Iu, Iua.
Cristina : Krissy, Criss, Krissu, Cristy, Crisina, Kiki, Che, Crissa, Tina, Nina, Risa, Crista.

| emm a răspuns:

Andreea:
andree, andutsa, andii, deea, deutsa, deu, deutsu, andutsu, andreutsu, andii.
alexandra:
alle, alesia.alice,alexa,alii,alexutsa,alexutsu.
mihaela:
mihaa, mili, mikii, mihaita.
iulia:
iulii, iuliutsa, lulihee hee
cristina:
criss, chrissu, crisinik, crisinica, cristinelu.
bye:*

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Pai pe colega mea o cheama Andreea si noi ii spunem:
Deya, Andre si Deea.Eu ii spun Andy.big grin
La Alexandra.
Xa, Alex, Alexa, Xandra, Lexa, Lexy.
Mihaela: Miha, Miky, Ela, Miela
Iulia: Iuli, Lia, Iulu.
Cristina: Criss, Cristi, Crisa, Crissy, Tina, Risti.

| Kikyo_2930 a răspuns:

Andreea:
Andre, Deea, DeeDee

Alexandra:
Alexa, Alexis, Xandra

Mihaela:
Miha, Mimi, Mya, Ela

Iulia:
Iuly, Iulica, Lia

Cristina:
Chris, Chrissy.

Uhm, sunt cateva dar sunt gandite.

Răspuns utilizator avertizat
| Rallu a răspuns:

Andreea: Andy, deea, deutzica, deeutza
Alexandra: Alexy, Alexa, Alexutza,
Mihaela:Miha, Micha (se citeste micia)Mihaelutza
Iulia: Iuly,
Si cam atat, sper sa-ti placa...atat m`am priceputlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea-andruscalaughing
alexandra-alexa
mihaela-miha
iulia-iuli
cristina-cri

| xJustMe a răspuns:

•Andreea - Deea, Andii, Andre`.
•Alexandra - Andra, Alexa, Alexia, Ale`
•Mihaela - Miha, Mimi, Ela
•Iulia - Ilii`, Chiar si Lia se potriveste...deci cel mai tare pentru iulia e Liiia`!
•Cristina - Criss, Crissy, Tina

Pliss Fundita :X :O3