Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce tip de telefon ai folosi ca sa-ti faci un iglu cu Smiley si Pavel Bartos?

299 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Samsung Galaxy S2

| carminaburana43 a răspuns:

Iphone 5S.

greece12
| greece12 a răspuns:

Eu as putea folosi un eschimos, in locul telefonului?
Macar stie ce face si i-as da si-un telefon cadou, la sfarsit!

| MaliciousDeath a răspuns:

Nokia3310-ca sa reziste.

| mona a răspuns:

Iphone 5

| Reyskate99 a răspuns:

Nokia 3310, sparg gheata cu el laughing.

| onasis1961 a răspuns:

Motorola ex 115

| Incarcare a răspuns:

Igloo? Ce zici de. gheata straight face?

| IsabelaIssa a răspuns:

Nokia primul model, ascuns in cuburi de gheata. Va fi mult mai rezistent asawinking

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Unul rezistent si mai dur decat titanul in cea mai pura forma. Adica un Nokia de ala de dupa revolutie.

| maryfanMJ97 a răspuns:

Iphone 4

| georgienuka a răspuns:

LG Optimius 9

| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S3!

| zurick a răspuns:

Aloe Vera

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Un Alcatel

| Intruder19 a răspuns:

Iphone 5c.

| valentingb a răspuns:

Sigur că o cărămidă! Samsung Galaxy Note! Sau o altă mini-tabletă. Ce amuzanți sunt cei care le folosesc pe post de telefon, mai au un pic și-i vezi cu laptopul la urechelaughing

| AtateaConditii a răspuns:

Telefonu fix.

| DenisIonut01 a răspuns:

Lg G2

| Latinmoon a răspuns:

Unul cu Android si Smartphone. happy

| drogh a răspuns:

Sony Ericsson K850i smug

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nokia 3310... cu telefonul ala dobor si un avion, deci sa fac un iglu o sa fie ceva usor. spor la treaba baieti cu smartphoneurile, da eu deja am castigat, va pup de la polu nord unde beau o cola cu ursu polar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frate, eu nu stiu cine a postat intrebarea asta dar sigur a fost beat rolling on the floor Daca cineva are bani sa dea pe un telefon cred ca are bani sa-si cumpere si o lopata sau o cazma, nu?

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Site-ul a pus intrebarea! Uita-te si tu:
TPU.ro intreaba:...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 1100 laughing)) big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vreun spot la tv in care isi fac cei doi iglu din telefoane? Daca nu, mai am si eu una:
Ce fel de bicicleta ai folosi ca sa fierbi un ou? Cursiera sau fitness?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg optimus l9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As folosi Samsung Galaxy S4...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 5S sau 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone