| anonim_4396 a întrebat:

Ce user ai vrea sa strângi in brate si totusi sa-l si strângi de gat
Ce user ai vrea sa saruti si totusi sa si ucizi
Cu ce user ai vrea sa....hehe, sa imparti o ciocolata si totusi sa-mananci de viu.
Ia, pe cine iubesti atât de mult încât sa-l ucizi?

31 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Pff, nu ucid pe nimeni.

| KamaSutra a răspuns:

Hmmm, sunt mai multi...

| Air?nMeid?n a răspuns:

Nimeni

| anonim_4396 explică (pentru Air?nMeid?n):

E nu...sigur e cineva.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu-ti răspund.

| TiberiuFasole a răspuns:

Daisuki
Te-ai descris perfect, nu-ti dai seama?

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Baaaa...sa vezi ce bataie-ti dau. Cum sa mă iei mă tu pe mine in brate? Hai, partea cu ucisul poate mai zici ca e adevarata.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Atata timp cat am mereu in buzunar un cutit, nu ti se pare logic? Il am si cand te imbratisez.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Deci...tu când vi sa mă imbratisezi, alergi ca un nebun, iar eu vin spre tine si intind o drujba. Deci te poti "ceva" pe el de cutit laughing

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Am facut karate. Bine, am renuntat, naiba, pe bune acum, sa castig eu centura prin munca si tot eu sa o platesc? Pot sa cumpar direct centura. Oricum, conteaza ca am facut o saptamana karate. Si ce ai cu drujba? Ciocanul doare mai rau.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Drujba te despica. Ciocanul te poveste.
Drujba+Daisi= un Miner mort (^ω^)

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ma mai strigi Miner, te strig toata viata Alexandra, sunt motocicluta, inteles?
Si, ciocanul doare, drujba omoara, ciocanul doare drujba omoara direct.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Pai, la tine are sens sa te srig asa...la mine nu are. De la Lorena la Alexandra...nu prea
Dar de la Alex la Alexandra...eeeee, alta viata.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Loren.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. AiranMeidan (m-am saturat sa pun diacritice)
2. Nimeni
3. Nu-s canibal, sunt fitofag
5. Ha?

| Air?nMeid?n a răspuns (pentru anonim_4396):

CE
ok, o sa vezi tu mai tarziu...o sa vezi

| anonim_4396 explică (pentru Air?nMeid?n):

Ce o sa, vad? Pe tine killerind un om?

| Air?nMeid?n a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu tu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La 4, cum... mintiiii. Am vazut eu cum te uitai la croampa laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ha, daaa, m-ai prins rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai vezi...nu-mi scapa nimic. Ododo, sunt mandra de mine...laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te-as fi pus pe tine dar doar la primele variante.Nu as vrea sa te strang de gat sau sa te ucid.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O.O Raaaauuuuutaaateeee... :3

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce sunt rautate? Ar trebui sa fie invers

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Rautate=Bad boy= Tu
Daisuki nu e rautate...nu, nu, Freaak e rautate. Aham. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba amandoi suntem rautati...ca semanam

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ca fratii? thinking opaaa...O.o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta-i atitudine de calugarita, numai ele isi inghesuie partenerii si apoi ii mananca.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaaa...te-ai referit la lăcuste..am vazut. Doamne cat de urate sunt.

Răspuns utilizator avertizat