| anonim_4396 a întrebat:

Ce vremuri...tin minte ce frumos era de Craciun cand nimeni nu era mai bun, ce frumos, eram in razboi total cu Rudolf, si fata aceea Love Rudolf, daa..sau cand ma certam, cu ametitul de Asheadaw si cand am crezut ca Sleepy e fata, pana am aflat ca era TuDorEl, sau cand ii spunea, lui LoveSweet "My lady" si eram un fel de Sebas chan, sau cand Kawaii, oare de ce nu mai intra? Sau cand MinerX era si el nou pe acolo, si nu stia ce e cu trivia si acum ia uite, ce maret se crede big grin sau cand tipul ala Valy nu stiu cat a pus intrebarea aceea in care a spus "Ce e cu userii astia trei, Daisuki, Bestia si Tudorel..bla bla bla" ba ce baieti eram noi pe atunci laughing Ce vremuri frumoase...

31 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Tu de unde știi? Ai mai avut cumva alte conturi?

Răspuns utilizator avertizat
| TiberiuFasole a răspuns:

"Baieti". Si eu nou? Sincer eu va "spionam" de cand n-aveam cont. La fel ca Valy, imi venea sa-mi fac cont doar sa va intreb ce e asta.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Http://www.tpu.ro/......-la-spate/
uite ba raspunsul meu foooaaarte logic. ce baieti eram...

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da devin din ce in ce mai neamuzant. Raspunsul ala a fost chiar amuzant( al meu).

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Al meu. nu al tau. nici nu stiu cand am spus ca am arata ca niste capre.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Fata de mine, tu inca esti amuzanta, nu ti-ai pierdut de loc din amuzantete. Eu merg la teme, trebuia sa ma apuc acum jumat de ora si aoleu e 6:30 imediat vin parintii.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Teme? Ce-s alea?

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma jur ca stiam ca asta vei zice.