| LumeaÎnTreiDe a întrebat:

Ce ziceti? dotat baiatu', nu? >>::

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:16, s:0&tx=54&ty=75&biw=1280&bih=933

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Deci asa a aparut vuvuzela...
*acum inteleg de ce le-au interzis...*

Răspuns utilizator avertizat
| RockaruL a răspuns:

Deci de aia n-are Basescu p**a...

| Broadband a răspuns:

Mama are 1 metru
fetelor sariti pe el
va dati seama, ala chiar ca va rupe vuvuzeaua aia a voastralaughing

nu avea cu ce sa faca si el pipi si si-o pus tulumba aia laughing

| MiHaI a răspuns:

Deci acolo imi era ****

| DrunkShepp a răspuns:

Aia nu e p.a lui stii asta da? si hai frate ca pana si bunica o are mai mare... vuvuzeaua, logic.

| MetalRocker a răspuns:

Lual ar mama dracu de jegos handicapat.Sa ma pis pe crucea masii! Cristosu' si Dumnezeu' si Pastele si Craciunu' si mama masii.etc.
Era morcovu' meu!