| Άℓз a întrebat:

Cele mai tari faze* care vi sau intamplatlaughing)
Funda cea mai amuzanta!

Răspuns Câştigător
| Reew a răspuns:

Eram odata intr-un supermarket si mestecam guma, iar la un moment dat un copilas dintr-un carucior de market incepe sa stirge "A" cum ar striga o cioara "cra", iar un alt copil dintr-un alt carucior striga si el si tot asa incep mai multi copii.Lumea din magazin a inceput sa rada, iar eu am ras asa de tare incat mi-a scat din gura guma blushing :d laughing si s-a intamplat asta tocmai cand trecea un baiat asa dragut pe langa mine blushing laughing. E asta e se mai intampla, nu? laughing

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nust cat de amuzant ti s pare dar mie mi s pare laughing)
deci, eram cu prietenul meu la restaurant [prima intalnire] si mi-a sunt tel pe mel "system of down-byob" daca asculti cum incepe sigur te sperii la fel cum s. a speriat si el. La care eu, rockkk\dancing am tipat tareehee hee dp care am vb la tel. Tot restaurantul s. a uitat la noi, si priet meu "intra in pamant" de rusine laughing

| Serena1993 a răspuns:

Nu e chiar asa amuzanta dar ma rog.

am fost azi la o femeie la care m-a trimis mama sa-i duc ceva nu stiu ce.si sta la casa

ea avea pe la geam niste ghivece cu flori asezate unu dupa altu si cand m-am dat putin cu spatele ghivecele au cazut toate laughing

aoooleu imi venea sa fug!

dar a spus ca n-are nmc
laughingrolling on the floor

| jolie a răspuns:

Eram cu o prietena pe o strada din spania cand vad o femeie care 80%parea barbat iar eu in gura mare o intreb pe prietena mea (fata asta e femeie sau barbat)la care,, femeia barbat,, imi rasp.pe romaneste sunt femeie
simteam ca intru in pamant de rusine

| mariaw a răspuns:

De fapt funda e partea cea mai trista.

| niko a răspuns:

PAIrolling on the floor
Cand eram in tabara niste colege mi-au pus o broasca moarta in jurnalrolling on the floor
Sau la lik un coleg mai tampit a prins o libelula is mi-a pus. o in penar rolling on the floor( libelula era vie)rolling on the floor

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu stiu daca o sa ti se para amuzant, dar eu cred ca este amuzantlaughingacum numai cand imi amintesc ca atunci pe moment imi venea sa intru in pamant de rusinelaughing
Iarna asta ma plimbam cu o prietena prin oras si era ghetus peste tot mereu alunecamrolling on the floorsi cand zaream niste tipi draguti la orizont care urmau sa treaca pe langa noi ne chinuiam din rasputeri sa mergem cat mai incet si mai bine ca sa nu alunecam si sa cadem sa ne facem de rusine.Toate bune si frumoase pana cand erau doar la un pas de noi cand eu rasuflam usurata ca nu s-a intamplat nimic, tocmai atunci am alunecat si am cazut in fundrolling on the flooram mai si tipat pe deasuprarolling on the floors-au uitat la mine acei tipi si au inceput sa zambeasca dar mie imi venea sa intru in pamant de rusine blushing
Si mereu asa se intampla cand incercam sa merg incet sa nu alunec ca sa nu ma fac de rusine in fata unor tipi draguti, ori alunecam cand ori cadeamlaughingniciodata nu imi iesea ca lumealaughing

| denisa_4116 a răspuns:

Cea mai tare faza a mea a fost cand am mers in sat bunica mea avea ceva stupuri de albine si toate s-au amestecat si am vrut sa ma pun jos si era albina cu acul in sus si m-am intepat in fund funda

| Altair a răspuns:

Mam **** pe mine in metroulaughing