| anonim_4396 a întrebat:

cind cineva va scuipa, cu cum considerati gestul? va rog sa luati in calcul ca intrebarea este pusa la categoria amuzante!

Răspuns Câştigător
| mircea a răspuns:

Ma scuipa sa nu ma deoache, nu? Da, de acord, dar cu economie, va rog!

24 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sa moara mama, il rup din bataie.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bubulina, mama... Tu chiar n-ai deloc simtul umorului? Zau asa! Trista lume trebuie sa ai.Mai relaxeaza-te putin...respira...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa incerce, v-a avea atunci reactia mea...

nony
| nony a răspuns:

Daca vrea sa cante la harpa printre norishori.sa faca gestul asta.happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Il rup din bataie rolling on the floorSi apoi ii sp ca daca mai face asta o sa ajunga la spital laughing
Acum lasand gluma la o parte este un gest oribil happyNumai cei care nu au cei 7 ani de acasa fac asa ceva. Cei care nu au bunele manierewinking

| Silvia a răspuns:

Pe mine m`a scuipat unu si dupa aia a mers schioprolling on the floor
Pe bunelaughing
devil
Vai de capu` aluia...

| Pho3nix a răspuns:

As manca ceva ce ma face sa vars apoi si l-as scuipa pe masura.

Stiu ca vi se pare scarbos si imi cer scuze.happy

| BUBULINA a răspuns:

De ce la acesta categorie?
e ceva de ras?
din contra
lipsa celor 7 ani de acasa
si la fel cand vb cineva urat gen(ma mor eu )

| BUBULINA a răspuns:

@BlindulBen esti ruda cu D. Octv. Dumitru?

| BUBULINA a răspuns:

@ardnaxur1961 care e problema?
va deranjeza raspunsul meu?
si ce daca

| DMV a răspuns:

Cel mai bine e sa fii pe faza si sa sufli cu putere in momentul propice pentru ca tembelul sa scuipe contra vantului.

| adi a răspuns:

Ma simt extrem de bine laughing, ba chiar il rog sa repete actiunea.

| FearNoEvil a răspuns:

Neaparat sa zica si "sa nu fie de deochi". Altfel, e de rau.

| Crisu_8081 a răspuns:

Gestul e naspa... dar cum va arata fata celui care a facut asta va fi si mai naspa.

| Moneyandfame a răspuns:

Iti aduni toate fortele ca sa ii raspunzi cum se cuvine.Tragi tare din tine, sa scoti tot.Foloseste forta Luke!

| alle_1861 a răspuns:

Cred ca vroia sa-mi faca cadou niste microbi, deci ii multumesc pe masura. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

adica vreau raspunsuri amuzante! si da-mi raspunsul la cealalta! Bubulina nu mai fi tu aia moralista! tot amuzant! de ce sa fac dac m-a nascut mama la glumeti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este : Un sarut de la distanta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa intelegem ca l-ai muscat de picior? de ce mergea schiop?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum stii cum e? Ca-n reclama aia "cine mi-a distrus ma masina?" si apare unu mare care se uita urit iar asta se face mic si zice "mama ce super cool, faci si apartamente?" rolling on the floor Adica daca e mai prapadit decit tine, il rupi, nu-l ierti, daca e mai voinic, te faci ca ploua rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

toti va laudati cu bataia! dar daca va scuipa o cobra? pa cine mai bateti? o cobra de-aia care scuipa! aud?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

eu blindulben, nepotul ursului baloo si frate cu sora lui mos martin va urez noapte buna! si leka nosh detza!

| fzcsm a răspuns:

Un gest oribil.Eu nu o sa-l scuip inapoi ci o sa-i trag o mama de bataie...

| mihaela_5174 a răspuns:

Vaiii... ii spun:ia mai du-te dracului!
Ii intorc spatele si plec
laughing))