| GiuliaTamas a întrebat:

Cine a inventat coca-cola?

14 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Un om

| DaVà a răspuns:

Coca-Cola a fost inventate de John Pemberton ca medicament in 1920 cred

| AcidCuSange a răspuns:

Frenkenstein!

| elasexygagica a răspuns:

Un farmacist big grin

Răspuns utilizator avertizat
| theorizer a răspuns:

Daca scrie in wikipedia ca un farmacist, Nusti Cenume, a inventat apa calda, voi chiar credeti?

| Suzzy_5903 a răspuns:

Eu laughing)) Vrei sa iti spun reteta?rolling on the floor) daca vrei trimite-mi un mesaj privat ca sa nu mai afle si altiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmacistul american John Pemberton ca un medicament dar prima data a avut culoarea verzuie -calbenuie

| ℵøℵαмε7655 a răspuns:

O vietate!laughing

| T3utza a răspuns:

Uite aici informatiile necasare: http://ro.wikipedia.org/wiki/Coca-Cola :*:*:*

| dariana006 a răspuns:

Unu pe nume john

| Kinder_4559 a răspuns:

Ohn Pemberton - a fost un farmacist american, inventatorul băuturii răcoritoare Coca-cola.batting eyelashes

| Kinder_4559 a răspuns:

JOhn Pemberton*- mă scuzi.

| Catalina_5875 a răspuns:

Eu