| ovidel_4696 a întrebat:

Cine are cont pe metin2.ro si nu il mai foloseste mil da mie?big grin. dau funda. Mai bine sa mi le dati la adresa de messenger yul_ovidiu@yahoo.com ca sa nu le mai vada si astiawinking. fundita cel mai bun cont

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Damil si mie pe id sergiubosu77

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu de 82
daca vrei sunama 0722914432

| codry90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care da si mie un cont da lv 23 macar dati pe id meu codry1999@yahoo.co.uk

| codry90 a răspuns:

Care iomi da si mie un cont da vreau macatr lv 23 si nu gol daca aveti si mi-l dati concatatima pe mess :codry1999@yahoo.co.uk