| BlackArt333 a întrebat:

Cine are Facebook de aici? Eu zic sa ne facem acolo un grup si sa postam acolo ce vrem. Ca aici pe TPU nu putem, ca ne sterg adminii unele postari...
Ce ziceti?

51 răspunsuri:
| SuckTheGod a răspuns:

Eu zic ca nu.

| SabinaQueen a răspuns:

De ce nu? Cum sa se cheme grupul?

| KillMePlease a răspuns:

Doamne, deci, când văd notificare de la DydyAle (după ce postează o întrebare), mă uit la ce categorie a postat întrebarea... dacă văd "T/A", nici nu mai citesc întrebarea că-mi vine instant să râd (în caz că nu ştiaţi; DydyAle=măicuţa hazului)
mersi, DydyAle, pentru asta! mersi pentru tot! mersi fiindcă eşti tu! mersi, mersi, mersi!

| KamaSutra a răspuns:

Eu nu am

| LaughingKarima a răspuns:

Eu am dar sunt foarte rar online

| BlackArt333 explică (pentru SabinaQueen):

Nu prea stiu. TPU. T/A. Ma mai gandesc.winking

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu am, dar nu fac grup cu minori ca ma bagati la parnaie dupa.

| SabinaQueen a răspuns (pentru BlackArt333):

Nu prea stiu, sincer nu intru pe fcebook.
Decat odata la 1000 de ani

| BlackArt333 explică (pentru KillMePlease):

Doamne! Deci in viata reala... Zic o chestie >>> se uita ciudat la mine.
Incerc sa fac o gluma >>> se uita ciudat la mine!
Cred ca esti singura care rade de ce zic eu. Adica. Nu sunt prea buna la comedie. Ideea e! Eu sunt mai timida de felul meu ( mai putin pe internet) si vorbesc mai greu si imi vine greu sa zic ce imi trece prin minte, iar atunci cand o fac se uita ciudat la mine si zic ceva rautacios... Deci. Ori ai o viata plictisitoare. Ori ma pricep mai bine pe internet... Cred ca e dovedit stintific ca atunci cand esti pe internet, nu te vede nimeni. Mai putin maica-ta care iti zice: Da mai incet volumul la filmu' ala ca se aud tipetele alea pana jos la parter! Bineinteles ca nu am patit asa ceva! Dar trebuia sa bag si eu ceva "amuzant" sau oricum ai denumi ce am zis acolo!
Apropo! Cu placere! tongue

| BlackArt333 explică (pentru SergiuBoss11):

Poate am eu 12 ani dar totusi eu inca merg la scoala! Mai rau decat copiii aia nu poate fi nimeni!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru BlackArt333):

Apropo,tu stii ca atunci cand ti-a raspuns KillMePlease a fost ironica?

| KillMePlease a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Eu? ironică? neehhhh

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru KillMePlease):

Totusi, adevarul e ca DydyAle este printesa umorului! degeaba suntem noi invidiosi pe maestria ei nemaipomenita in arta amuzamentului.Nici razboinicii din Asia nu stiau wu zi cum stie DyDyAle arta umorului.

| BlackArt333 explică (pentru SergiuBoss11):

Bine! De aici nu am inteles nimic!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru BlackArt333):

Tine-o tot asapuppy dog eyes.la cat mai multe intrebari amuzante!

| BlackArt333 explică (pentru SergiuBoss11):

Mi s-a mai zis odata "printesa" undeva! Era porecla mea! Poate chiar sunt o printesa! Printesa martieniilor! B)winking tongue

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Zise adultul comunitatii laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ce vrei să spui aici de fapt?
că dydyale nu e amuzantă?
hahhhaaaa
te înşeli
priveşte-i răspunsurile şi vei râde, te asigur

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru BlackArt333):

Si atunci printesa glumelor bune cine mai e?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KillMePlease):

De acord cu tine aici, dar na, la 11 ani cat are, ceri prea multe.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ma confunzi.eu sunt inteleptul comunitatii.

| vaporwave a răspuns:

esti in urma
exista deja un grup T/A si nu vei intra niciodata in el hahahhaaha
bine, nici eu nu sunt acolo...

| BlackArt333 explică (pentru SergiuBoss11):

Nu prea imi pasa! Poate tot eu!

| BlackArt333 explică (pentru FABULOSUL6000):

Am 12 desteptule! Nu stiu ce vrei. Nici nu imi pasa. Stiu doar ca. Intrus! Intrus! Garzi! Scoateti-l de aici!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru vaporwave):

Probabil sunt alti copii de 13 ani cu un iq mediu care dezbat teme filosofice si se plang ca nu mai e ce era odata T/A laughing.ce n-as da sa fiu in grupul asta!

| vaporwave a răspuns (pentru SergiuBoss11):

nunu, sunt aia de prin 2014 din cate stiu si cativa de acum care s-au rugat sa intre

| KillMePlease a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

n-are 11
are 12, ha!
deci, respect pls =]]]
şi dacă are 12 ce?
eu am 9 şi nu-s amuzantă... :'( stai! ce? m-am blocat. ei na. eu măcar am 9 ani. ea ce scuză are?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru vaporwave):

Din 2014 si pana acum au facut 14 ani, merg pe 15laughing.

| BlackArt333 explică:

Daca fac eu un grup, va fi public, deschis pentru toata lumea! happy happy Vreau un emoticon care sa se potriveasca raspunsului! E un ordin de la printesa martieniilor si al glumelor bune! Va log flumos!

| BlackArt333 explică (pentru KillMePlease):

Ai 9! O.O Asta explica multe...