| pintexim a întrebat:

Cine imi raspunde la intrebarea asta corect ii dau funda; Un avion s-a prabusit intre Polonia si Ungaria, unde se ingroapa supravietuitori?

Răspuns Câştigător
| Frunziix3 a răspuns:

Nu se ingroapa ca sunt supravietuitori, aia traiesc.laughing

| pintexim explică (pentru Frunziix3):

Este o intrebare de logica stiam raspunsul; si da raspunsul e corect.laughing

8 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Nu ştiu, dar tot ce ştiu e că ar muri îngropaţi de vii.

| Kazimir a răspuns:

Ce sex. sec pardon...

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

E fumata faza...

| Bitzy a răspuns:

Supravietuitori? Oooo...e bine daca mai sunt in viata cativalaughingProbabil de acum in colo vor fi ingropati in datori, coji de seminte si muuulta berelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cimitir laughing

| S3byASD a răspuns:

Man,supravietuitorii nu se ingroapa.Si invata sa scrii corect se scrie "supravituitorii" NU "supravietuitori". Bine inteles, in conteztul tau se scrie corect asa cum am scris eu.OK?

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru S3byASD):

Nice try,ar fi fost mai bine sa scrii si tu corect.
ps:doar ca sa stii:bine inteles se scrie de fapt legat, si nu se scrie „conteztul", ci contextul.OK?
happy