| Diamantsacru a întrebat:

Cine imi spune un banc primeste FUNDAAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| ChocolataDulce a răspuns:

Doi colegi:
- Ce ti-a picat la examen?
- Pai, in primul rand mi-a picat fata.

12 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Eu nu îți voi spune un banc ci un citat...

"Mi-am pierdut ochelarii, iar poliţia australiană mi i-a găsit după trei zile. La noi (în România), cine reclamă la poliţie pierderea unor ochelari riscă un mandat de arestare."

| zurick a răspuns:

Un cuplu decide sa plece in Caraibe. Sotia decide sa vina mai tarziu din cauza serviciului. Cand sotul a ajuns la hotel, a decis sa-i scrie un mail sotiei dar a gresit o litera din adresa si mailul a fost trimis la alta adresa. Mailul ajunge din greseala la o vaduva ce venise tocmai de la inmormantarea sotului. Citeste mailul si lesina. In mesaj scria: "Draga mea, am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale, dar acum au calculator aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi. Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta, vinerea viitoare. Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de liniistita ca a mea. Nu-ti lua multe haine ca aici e o caldura infernala.

| suităr a răspuns:

Banc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc bancurile.

| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Era Bula cu bunicasa la plimbare!
Bula gaseste pe jos 5 lei
Bula:Mamaie, mamaie pot sa iau cei 5 lei de pe jos?
Mamaie:Nu Bula.Ce e jos ramane pe jos.
Mai merg ei putin si Bula vede 50 lei
Bula:Mamaie, mamaie pot sa iau cei 50 de lei de pe jos?
Mamaie:Nu Bula.Ce e jos ramane pe jos.
Mai merg ei si Bula vede 500 lei
Bula:Mamaie, te rog pot sa iau cei 500 de lei de pe jos?
Mamaie:Nu Bula.Ce e jos ramane pe jos.
Bunica cade in canal!
Mamaie:Bula ajuta-ma sa ies.
Bula:Nu bunico.Ce e jos ramane pe jos.
Sper sa-ti placa bancul!

| claudica2703 a răspuns:

Ce e galben cu 2 dungi negre? o lamaie cu bretele big grin
ce e negru cu 2 puncte albe? un purice cu vata in urechi :p

| Cristina64 a răspuns:

1. Bulisor ii surprinde pe parinti lui in plina actiune.-Mai tata ce faci acolo?
Bulisorii fac plinul rezervorului mamei! raspunde tatal stinghier.
-A da? Pai mai bine ai gasi un model care consuma mai mai putin. Ca postasul care i-a facut plinul de dimineata.
2. Bulã se duce la tatãl lui şi il întreabã:
- Tatã, de unde se atrag oamenii?
- Din Adam şi Eva. rãspunse tatãl.
Se duce şi o întreabã şi pe mama:
-Mamã, de unde se atrag oamenii?
-Oameni se atrag din maimuţe.
Seara la cinã fiul spune:
-Tatã, mama mi-a spus ca oamenii se atrag din maimuţe.
- Apãi, fiecare cu neamul sãu.
3. Un politist patrula. Vine un copil si-i zice
-Nenea politistu'!
-Da.
-Cat e ceasul!
-2:45!
-La 3 fix sa ma pupi in fund...
Si fuge. Politistul alearga dupa el. Dupa un colt da de un ofiter superior.
-Unde alergi asa, mai Ioane?
-Un nesimtit de copil a venit si mi-a zis sa-l pup in fund la 3.
-Da' e abia 2:45, nu te grabi asa tare ca mai ai timp!

FUNA?happyhappyhappybig grinbig grinbig grin

| AngelAndreea a răspuns:

Un student ia nota 4 la examenul Logica si ii propune profesorului:
- Daca va pun o intrebare logica si nu-mi raspundeti imi mariti nota?
- Profesorul: Da.
- Ce este ilogic dar legal, logic dar ilegal si totodata ilogic si ilegal?

Se gandeste profesorul... nu stiu, si ii mareste nota.

Studentul raspunde:
- Ca dvs aveti 60 de ani si sunteti casatorit cu una de 24 - este ilogic dar legal; ca sotia dvs are un amant de varsta ei - este logic dar ilegal; ca dvs ii mariti nota amantului sotiei - este si ilogic si ilegal.

| LoLMario a răspuns:

Soţia:
- Bărbatul trebuie să fie un pic mai frumos decât maimuţa!
Soţul:
- Bărbatul trebuie să fie un pic mai frumos decât maimuţa cu care trăieşte!
Funda?

| ChocolataDulce a răspuns:

- Dom` doctor, cred ca am probleme cu ochii.
- De ce credeti asta, domnule?
- Pai, de cand m-am casatorit nu mai vad un ban prin casa...