Apache
| Apache a întrebat:

Cine se uita la rwj si annoying orange pe youtube :?

http://fc04.deviantart.net/......eALf21.jpg

http://www.internetservice.net/......orange.jpg

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple! Hey, Apple!
Can you touch your eyeball with your tongue?

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

@Apache: *jawdrop* That... that is fkn awesome! big grin

| StupidANDContagious a răspuns:

AHHH! yes. Annoying Orange ftw, le-am vazut pe toate... iar de Ray Williams Show nici nu mai zic, e tare tipu'.
P. S: You`re an appleXD

| Revolt666 a răspuns:

La annoying Orange nu prea m-am mai uitat da la ray ma uit imediat cum baga un episod nou big grin