| CoffeeTIME a întrebat:

Cine si de ce lasa cutia de suc goala in frigider crying(?
T/A

Răspuns Câştigător
| Kodokuna a răspuns:

Ooo...scuze big grin am crezut c-o sa am timp s-o umplu inapoi cu rachiu ca sa nu-ti mai amintesti...

3 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Cine esti tu si ce penisul meu cauti la t/a? alt idiot/a care nu are ce face pe acasa si vine cu intrebari "originale" si "amuzante". da`ti foc!

| Dash a răspuns:

Eu, intotdeauna o las goala in frigider ca sa nu para prea saracacios frigiderul.
De asemenea tin multe carti in casa ca sa nu zica lumea ca stau prea mult pe net...

| ȘtefiȘtef a răspuns:

*mai ia o gura de suc*
Scuze. Mi-era sete. A costat 4 lei nu? Poftim 1 leu, poftim 2, poftim 3... scuze nu mai am decat 2 de 50 de banuti sad