| Johnny11 a întrebat:

Cine stie niste jocuri misto din 2008, 2007 sa mi spuna si mie(orice in afara de strategie )

4 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Salut!

Uite câteva care mi-au plăcut mie : Assassin's Creed; Batman Arkham Asylum; Fifa 2008; NFS Undercover; The GodFater; PES 2009; Bully (pe-ăsta chiar ţi-l recomand); Star-Wars Battlefront II.

| Oanny a răspuns:

Pai, sims 2 sau sims 3, ador jocurile astea.Sau PetVet 2...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Intră și tu aici: www.ejocuri.ro și poate găsești ceva să-ți placă.
Pa, pa.

| bambum a răspuns:

Daca iti plac jocurile de aventura, ceva gen RPG poti incerca Rise of the Argonauts, eu l-am jucat si misto. Daca vrei sa vezi poze sau sa citesti despre cate ceva despre joc arunca o privire aici http://www.play-zone.ro/stiri-jocuri/rise-of-the-argonauts.html