| Oana4340 a întrebat:

Cleverbot este un robot sau o persoana reala? Ieri cand am vorbit cu ea zicea ca ea e reala si eu sunt robot.

Răspuns Câştigător
| αиιиαɛǤ a răspuns:

Hey! cleverbot e un site pe care intra multe persoane, nu e o persoana, nici un robot, sunt mii de persoane care se schimba odata la 5 minute, de asta Mai deviaza din cand in cand de la subiect.

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E robot, zce chestii amuzante, dar cateodata deviaza de la subiect

bye-bye

| NoMusicNoLife a răspuns:

Mda te prosteste ii un robotbatting eyelashes

| Rebeca2911 a răspuns:

Este robot. Nu ai observat ca uneori bate campii sau schimba subiectul?

| haiZI a răspuns:

E un robot si ideea e sa-l faci sa recunoasca ca el e robotul.pa

| Miina a răspuns:

Este un robot.
Eu il/o intreb ce face si-mi raspunde ca "Nu ai fost niciodata pe luna".
Ce om normal ar zice asa ceva. E doar un robot care nu e chiar asa de bine programat.batting eyelashes

| Nico1368205 a răspuns:

Asa mi-a zis si mie ca eu sunt robotu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e facut sa scrie, maica!(in functie de ce scrii si tu) Si eu cand ma plictisesc si n-am de lucru mai intru pe cleverbot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e reala. Crede-ma. Stii si alte site-uri de genul asta?