| Foxie2 a întrebat:

Comentezi?!
http://www.myfacewhen.com/378/

11 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Da, comentez.

In poezia citata, poetul Mihai Eminescu ne prezinta destinul tragic al conditiei omului de geniu, nefericit din cauza societatii de atunci.Este prezenta antiteza trecut-prezent, astfel, poezia incadrandu-se in lirica romatica [...] mustar.

| PotcaPădurii a răspuns:

Nu, raspund. Vreo problema?

| MâţulMov a răspuns:

6ttgdryuuhuuhytg

Cand o imag. de-a lui DeMotival m-a pus sa dau cu capul de tastatura n-am facut-o, dar voi sunteti de enspe mii de ori mai *nu gaseste cuvant* decat DeMotival.

| AlinaaAli a răspuns:

Tot timpul!

| Foxie2 explică:

N-am vazut nimic mai stupid ca TPU in momentul actual.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Da
Problem?

| Woodenpints91 a răspuns:

Wtf...

| 2810 a răspuns:

Da

| superpissy40 a răspuns:

Comenzi rapide? Ok. Ctrl+W

| 20thoughts a răspuns:

Daa www.myfacewhen.com/62/ Vreo problema?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e prea motivat ala, sa vezi tu isterica la noi in clasa, asta nu e nimic.