| Tamasine a întrebat:

Continua fraza:

"De - imi doresc - de la - pentru ca - "

Sa vedem ce raspunsuri primim happy

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De acum îmi doresc de la tine să mă lași în pace pentru că mi-ai omorât musca mea unică cu 7 picioare.

| zurick a răspuns:

De Musique imi doresc Crucifieđ de la Anisia pentru că te vreau

| LordBolton a răspuns:

De saptamna viitoare o sa devin ma dragut.

neah (citesti paranteza degeaba)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mâine îmi doresc să mor căzând de la etajul 8 pentru că sunt şmecheră.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu continui nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Crăciun îmi doresc de la Moșu' să-i facă pe cei de la My Chemical Romance să se împace pentru că sunt cei mai tari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Hanuka îmi doresc declanşarea celui de-al 3-lea război mondial de la ruşi pentru că detest SUA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ziua mea imi doresc o cruce si o tigaie de la mama pentru ca cei de la T/A trebuie exorcizati odata-s-odata.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

De paste imi doresc masline acre de la un magar pentru ca am facut baie, daa

| Anisia170 a răspuns:

De ziua mea imi doresc nutella de la orice utilizatot t/a pentru ca vreau un cadou. :3

| YouLossed a răspuns:

De ziua mea imi doresc nutella.