auran
| auran a întrebat:

Cred ca majoritatea il stiu...

La New York s-a deschis un magazin unde femeile pot alege si cumpara un sot.
La intrare sunt afisate regulile de functionare ale magazinului:
- Poti vizita magazinul O SINGURA DATA!
- Sunt 6 etaje si caracteristiciule barbatilor se imbunatatesc pe masura ce urci la etajul superior. =
- Poti alege orice barbat de la un etaj, sau poti urca la etajul urmator.
- Nu te poti intoarce la etajul inferior!
O femeie decide sa viziteze magazinul pentru a gasi un barbat care sa ii tina companie
La etajul unu, pe usa este urmatorul afis:
Acesti barbati au un loc de munca!
Femeia decide sa mearga la etajul urmator
La etajul al doilea pe usa este urmatorul afis:
Aceasti barbati au un loc de munca si iubesc copiii!
Femeia hotaraste sa urce la etajul urmator.
La etajul al treilea pe usa este urmatorul afis:
Acesti barbati au un loc de munca, iubesc copiii si sunt extrem de frumosi!
"Wow" isi spune femeia, insa hotaraste sa mearga la etajul urmator.
La etajul al patrulea pe usa este urmatorul afis:
Aceasti barbati au un loc de munca, iubesc copiii, sunt frumosi de innebunesti si ajuta si la treburile din casa!
Incredibil! exclama femeia. Cu greu pot rezista! Insa decide sa mearga la etajul urmator
La etajul cinci pe usa este urmatorul afis:
Aceasti barbati au un loc de munca, iubesc copiii, sunt frumosi de innebunesti si ajuta si la treburile din casa si sunt extrem de romantici!
Femeia este tentata sa ramana si sa aleaga un barbat, insa pana la urma decide sa urce la ultimul nivel.
La etajul sase se afla urmatorul afis: Esti vizitatoarea cu nr. 31.456.012 a acestui etaj. Aici nu sunt barbati, acest etaj exista numai pentru a demonstra ca este imposibil sa satisfaci o femeie. Multumim pentru ca ati ales sa vizitati magazinul nostru!

Vis a vis de acest magazin, s-a deschis unul asemanator de unde barbatii isi pot cumpara o nevasta.
La primal etaj sunt femei care sunt inebunite dupa sex.
La etajul doi sunt femei care sunt inebunite dupa sex si nu te bat la cap.
Etajele de la 3 la 6 nu au fost niciodata vizitate de barbati!

17 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Ai reusit sa ma scoti din monotoniehappymersi...

| Flav a răspuns:

laughing tare, pe masura ce citeam, mi-am dat seama de mesajul ultimului etaj tongue

cami
| cami a răspuns:

Intr-adevar il stiam, dar imi era dor sa-l recitesc laughing

auran
| auran explică:

Ma bucur ca a fost pe gustul vostru...Shin cu care etaj ti-am indulcit ziua? :))... uitati inca o dulceata...http://www.tare.ro/barbetta/127564-camera-ascunsa-sreet-striptease

auran
| auran explică:

Dar astea le stiati?

Cum refuzi o femeie? Cum refuzi un barbat?

Top 10 replici de refuz - Barbati

1. Esti ca o sora pentru mine. = Esti urata.
2. Este o mica diferenta de varsta intre noi. = Esti urata.
3. Nu ma atragi in sensul acela. = Esti urata.
4. Viata mea este prea complicata acum. = Esti urata.
5. Am o prietena. = Esti urata.
6. Nu imi dau intaniri cu colegele de servici. = Esti urata.
7. Nu este vina ta, ci a mea. = Esti urata.
8. Ma concentrez aspra carierei mele. = Esti urata.
9. sunt celibatar. = Esti urata.
10. Hai sa fim prieteni. = Esti ingrozitor de urata.

Top 10 replici de refuz - Femei

1. Esti ca un frate pentru mine. = Imi amintesti de nataraul care canta la banjo din Deliverance.
2. Este o mica diferenta de varsta intre noi. = Nu vreau sa imi dau intalnire cu tata.
3. Nu ma atragi in sensul acela. = Esti cel mai urat personaj pe care l-am vazut vreodata.
4. Viata mea este prea complicata acum. = Nu vreau sa stai toata noaptea, alfel vei auzi convorbirile telefonice cu ceilalti barbati cu care ma intalnesc.
5. Am un prieten. = Prefer motanul meu si 2l de Coca-Cola.
6. Nu imi dau intaniri cu colegii de servici. = Nu mi-as da intalnire cu tine nici daca am fi vecini de galaxie… barem de cladire.
7. Nu este vina ta, ci a mea. = Este vina ta.
8. Ma concentrez aspra carierei mele. = Chiar si ceva atat de plictisitor si de nesatisfacator cum ar fi serviciul meu este mai bun decat faptul de a ma intalni cu tine.
9. Sunt celibatara. = Am jurat sa nu ma intalnesc cu barbati ca tine.
10. Hai sa fim prieteni. = Vreau sa stai pe aproape sa-ti pot povesti cu detalii totul despre barbatii cu care ma intalnesc si cu care fac sex. Este vorba de perspectiva barbateasca in a vedea lucrurile.

auran
| auran explică:

Enigma, laughing norocul meu ca m-am maritat inainte de a citi bancul ca, altfel mai stii...ramaneam fata batrana...

auran
| auran explică:

Enigma, laughing norocul meu ca m-am maritat inainte de a citi bancul ca, altfel mai stii...ramaneam fata batrana...in timp ce tu ramai la etajul 2 probabil...rolling on the floor

auran
| auran explică:

Vi-l mai spun si pe asta si am plecat sa-mi termin mancarea...altfel, daca nu-i dau de mancare lui barbata-miu, poate ajung si eu sa-mi pun picaturi...in ochi...

Nevasta lui Bula isi pune picaturi in ochiul stang, apoi in cel drept si, la sfarsit, intre picioare. - Esti nebuna? Acolo de ce pui? O intreaba Bula, consternat de gestul ei. - Cum de ce? raspunde femeia. A trecut multa vreme de cand nici ea n-a mai vazut nimic.

| Dara a răspuns:

Mic dictionar de inteles femeile

Da = Nu
Nu = Da
Poate = Nu
Imi pare rau = Iti va parea rau!
Ne-ar trebui = Eu vreau
Fa cum vrei! = O sa platesti cu varf si indesat!
Hotaraste tu! = Hotararea cea buna ti-am spus-o deja!
Trebuie sa vorbim = Iar trebuie sa te critic
Bineinteles, fa cum vrei = Nu vreau sub nici o forma sa faci asta!
Nu sunt suparata = Bineinteles ca sunt suparata, boule!
Ai un aer atat de barbatesc... = Ar fi cazul sa te barbieresti.
Cum de te porti asa frumos astazi? = Asadar vrei sa facem sex astazi?
As vrea perdele noi = As vrea perdele, covoare, mobila si tapete noi.
Ma iubesti? = Am trecut astazi pe la magazinul de bijuterii, sa-ti spun ce mi-a placut?
Cat de tare ma iubesti? = Am facut ceva ce sigur nu-ti place.
Nu-i nimic... = Tampitule!

Mic dictionar de inteles barbatii

Mi-e foame = Mi-e foame
Sunt obosit = Sunt obosit
Ce rochie frumoasa! = Ce sani frumosi!
Da, imi place noua coafura = O gramada de bani la coafor si uite ce iese!
Am putea iesi la un restaurant? = Vreau sa facem sex.
Vrei sa dansam? = Vreau sa facem sex
Ma cam plictisesc aici... = Vreau sa facem sex
Te iubesc = Vreau sa facem sex
Te ador = Stiu ca am mai spus deja, dar... vreau sa facem sex!

| Pho3nix a răspuns:

Wow...foarte tare laughing

Shin
| Shin a răspuns:

Tare laughing Mi-ai indulcit ziua tongue
Shin

| albastrel a răspuns:

Prea tarehee hee

mlm
| mlm a răspuns:

Pe masura noastra, ne-ai mai inseninat ziua Auran, esti pe placul multora de aici, tine-o tot asa, ne faci ziua mai fericita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu'l stiamlaughing)
Foarte tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@auran, il stiam, insa daca mi l-ai spus tu, deja te si vad cautand pe la ultimul etaj. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@auran-stai linistita ca nu ai fi ramas nemaritata, m-as fi sacrificat eu, pentru ce sunt prietenii? laughing

| fzcsm a răspuns:

Foarte tare acest banc, dar videoul acela cu Street Streaptease rupe.laughing))