| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Credeti ca ma voi casatori cu Verutza? Ea e cu un an mai micuta decat mine si are un caine pechinez surd. (T/A)

35 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cred că o să fi suspendat.

| AikkoxD a răspuns:

Cumpără-i o veveriţă împăiată şi e a ta pe vecie.

| W3R4 a răspuns (pentru AikkoxD):

Mai bine un "Ionel". smug

| єχcєєℓ a răspuns:

Ce contează dacă(cacofonie știu)câinele ei e surd atâta timp cât vă iubiți?

| Ashadow a răspuns:

Atata timp cat cainele e surd n-ai nicio sansa. Daca era orb era alta poveste...

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Ești complet neamuzant.Dar nu era neovie s-o spun eu.

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Au,parca simt ceva, ca si cum m-as simti prost sau ceva...
*ragaie*
Nup ma simt mai bine acum.
Stii, ar trebui sa mananci niste prune, mereu ajuta cand esti morocanos.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

De ce prune bețivule? Iar pălincă?

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ok,treaba ta daca preferi mere sau zarzare.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

What the fac is zarzare?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Astea nu s zarzăne?

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nup,cu r nu cu n.

| JacquesAion a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu chiar straight face

| W3R4 a răspuns:

N-ai nimerit-o.
Am un motan siamezmaude foarte bine, iar vârsta ta nu o ştiu ca să te contrazic. laughing
Şi în tot cazul, ce contează vârsta?hee hee

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Ai dreptate scumpo.batting eyelashes

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ca de fiecare dată. smug
...bine că nu vede mama ce scriu...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Spune-i mamei tale de mine, care-i faza? Sa se impace cu ideea.
Spune-i despre mine ca sunt un dulce si un scump si un gentleman si un dulce si un frumos si un dulce si un adevarat print si ca sunt si foarte modest.A, da, si ca ma cheama BlessingAndHonourAndGloryAndPowerForeverToOurGod.batting eyelashes

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ăăă,da,o să-i spun că te cheamă doar Bless...
dacă mă întreabă de numele tău întreg, îi spun că va adormi imediat ce încep să-ţi lălăi numele. laughing
A, şi te va accepta numai dacă aude că eşti modest. Iar calitatea asta sunt sigură ca o ai din plin.hee hee

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Pai sunt modest.Cel mai modest.Nu am cunoscut pe nimeni mai modest decat mine.Se poate observa modestia, iti sare in ochi!
Du-te si spune-i mamei tale odata de mine, vin si eu la ea.
A, da...mai intai vreau sa iti cer ceva...blushing
*ingenuncheaza pe un picior like a prince*
Vera, vrei sa fi...stii tu...

draguta si sa ma astepti pana imi leg siretul?laughing

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Mda,modest,şi cu un amuzament de îmi vine să vomit curcubee. laughing
Şi... eşti prima persoană de pe site-ul ăsta, care-mi spune (în sfârşit!) numele corect...o să plâng! (de bucurie!)

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Sunt mandru ca sunt prima persoana de pe site care iti spune numele corect.Ce dragut, te-ai emotionat.Hai aici. >big grin

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nu serios, chiar mă bucur.
Aşa mi se spunea încă din premergător.hee hee
>big grin

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Mie chiar imi place cum suna, pe bune. blushing

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Merci!
Auzi,dar ca un cuplu normal ce suntem, ar trebui să-i ştiu şi eu numele real al soţiorului meu. big grin
(stai calm, n-o să fac cum face excell cu "Alin"hee hee )

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Aaaaaaa,ce drăguţ!
Nice to meet you! :3

| Fridăm a răspuns:

Cu atât mai bine. Nu vă aude, deci nu le spune părinţilor ce faceţi voi în dormitor.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Fridăm):

Ce minte diabolică ai, perversule!

| Fridăm a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Iar te gândeşti tu la prostii.
Poate ei mănâncă seminţe'n dormitor şi aruncă pe jos cojile, că e departe coşul de gunoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.

| MihaiGe a răspuns:

Da, sunteti un cuplu minunat!

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Cainele e surd, deci n-o sa va auda seara si o sa va mearga.
*mama omida vine*
Hă-hă. Boșorugu' mami, cainele e pechinez, deci tanti Omida zice ca ar trebui sa ai tu un bichon. Hă-hă.

| Srpski a răspuns:

Cu atat mai bine ca, cainele e surd, asa nu va veni peste tine noaptea sa te muste de... in timp ce ii chinui stapana care posibil sa tipe sa o auda tot blocu.