| Alina_8150 a întrebat:

Credeti in horoscop sau e doar o coincidenta?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Normal ca nu cred in horoscop. Sa iti zic ceva din propia experienta, eu vreau sa devin jurnalist si am mai umbat pe la redactii de ziare si asa, sti cum se face horoscopul? Cand bossul il vede pe unu mai fraier si dispus sa faca orice pe ala il pune sa scrie in cateva minute horoscopul si pam pam pam. Doar nu vrei sa cred in ce scrie unu care este tinut dupa program fara nici un chef sa mai scrioe ceva nu?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnneMarri a răspuns:

este o coincidenţă fără importanţă oh go on

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Da,cred. Ceea ce zice in horocsop dimineata mi se intampla cu adevarat in acea zi. Bineinteles ca uneori se mai intampla sa ''greseasca horoscopul'', dar asta se intampla destul de rar.

| Kuzco a răspuns:

Sau

| CookieșiParty a răspuns:

Poate...

| BloodLine a răspuns:

Cred in coincidente...