| Muflă a întrebat:

Cu ce se mănâncă copiii?

Răspuns Câştigător
| nikywillrock a răspuns:

Cu dragoste. -Evil laugh-

38 răspunsuri:
| MeowWow a răspuns:

Cu paine.

| Wihaela a răspuns:

Cum adica? :S

| Rallucadela a răspuns:

Cu gura o.o?

| nikywillrock a răspuns:

Paine prajita

| Amidamaru a răspuns:

Cu sare si piper

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Asta nu este un site in care sa iti bati joc de noi nu mai pune intrebari de genul asta.

Pa, pa

| codgaby a răspuns:

Da ce esti canibal?

| April27 a răspuns:

Cu sare cu paine cu cutitu si furculita

| Muflă explică:

Guys, mă gândeam la nişte garnituri mai elaborate. Oricum i-am dat cu sare să nu se strice, deci or să ţină ceva timp...

| lawe_3454 a răspuns:

Cu gura.

| Kuzco a răspuns:

Mananca

| Muflă explică:

Întrebarea a fost mutată de la Gastronomie la T/A
Adminul crede că întrebarea mea e amuzantă *îi dă o lacrimă*

| Karinakari99 a răspuns:

Cu kechup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu agramatismul asta al tau mirific! Cine dracu' ti-a spus ca esti o persoana amuzanta?

| NOBODY a răspuns:

Pă felie

| AudImagini a răspuns:

cu murăturile din borcanul în care au fost conservaţi...

chiar nu am idei mai bune... tu ai?

| PastilăBă a răspuns:

Mie îmi place să'i mănanc cu cartofi prăjiţi dar îi mai bag si la frigider să nu se stice!

| sceptic a răspuns:

Cu multa grija.

| Neah a răspuns:

Cu batrani stafiditi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi...păi...Să vedem, după ce i-ai lăsat la marinat vreo 5 minute te duci frumuşel la Budă şi iei apă de toaletă şi o dai peste ei. După acest lucru te duci la piratul ăla cu un ochi de sticla care iţi va da o harta care te duce la LadyJ, unde, trebuie sa ii scoţi creierul şi să ii scoţi neuronii unde are JB si dupa in bagi in budă si il lasi acolo 10 minute. Dupa aceasta isprava, peste creier presari puţină sare si piper si indopi copii cu el.Îi bagi in cuptor cam 25 minute si masa este gata! Mai pui putine condimente(de care doreşti tu), iei puţina păine la 1 leu si ai o delicatesă mai ceva ca în Paris!

| Georgiiiii a răspuns:

Cu mustarsmug
ii faci mici
day dreaming

Răspuns utilizator avertizat
| aNoNiM_3767 a răspuns:

Paaii...sa vedem> mai intai scoti organele(iuhh) dupa aia ii umpli cu salata de beof, ii bagi vreo 10 min la frigider sa se raceasca si bagi la condimente in ei.din piele faci siorici mai bun ca la porclaughing) apoi bagi la cuptor vreo 30 de min... apoi le bagi la fiecare un mar in gura si voalaaaa ai macare pentru 5 perslaughing)

| Bastet a răspuns:

Hmm,cu talenth.

| Bizzareq1 a răspuns:

Cu garnitura de marmota incaltata in opinci turqoise.

| lunarwolf a răspuns:

Cu carti de romana si abecedare.

Ar fi ideal.

| Muflă explică:

EvilBite, faci aluzie la cacofoniile pe care le fac la fiecare zece secunde?

| sabilopod a răspuns:

Cu multa rabdare

| Muflă explică:

Oare slbzul se face ca o clătită atunci când îl prăjeşti? thinking