| anonim_4396 a întrebat:

Cu "dedicatie pentru voi" https://www.youtube.com/watch?v=73Za2PVVDcI

Nu-i asa ca va place?

47 răspunsuri:
| LePotato a răspuns (pentru Doub):

sad

| Doub a răspuns (pentru Doub):

Ce-i? Nu îţi place?sad

| LePotato a răspuns (pentru Doub):

Imi place, cum iti place tie melodia de la Gorgoroth

| Doub a răspuns (pentru Doub):

straight face.
T_T.

| KillMePlease a răspuns:

o ştiam deja #2...

| KamaSutra a răspuns:

crying( m-ai dezamagit

| LePotato a răspuns (pentru KamaSutra):

rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns (pentru LePotato):

De ce InnocentLucifer?sad

| LePotato a răspuns (pentru KamaSutra):

Pentru ca "fun" si atat, nu cred in personajelaughing

| Suck a răspuns:

Si va mai intrebati de ce aveti o viata de rahat.

| LePotato a răspuns (pentru Suck):

Cine are viata de rahat?laughing

| Suck a răspuns (pentru LePotato):

Fiecare om in parte are o viata de rahat, frate te joci cu dracu.

| LePotato a răspuns (pentru Suck):

Vai, ma joc cu un personaj? laughing

| dragosbogdan001 a răspuns:

Dupa primele doua secunde am dat in secunda 30, iar apoi am mai stat doua secunde si m-am plictisit, asa ca l-am inchis.

| Copac13 a răspuns:

Eeeeeeeeee opera

| LePotato a răspuns (pentru Copac13):

E, nici chiar asa... vrei sa planga Dante?

| Copac13 a răspuns (pentru LePotato):

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu straight face.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Gorgoroth,serios?
Pai si de ascultam led zeppelin cu stairway to heaven tot aia era.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mai zi te rog, fa-ma sa rad :X

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Stai... Tu chiar nu stii pentru ce sunt cunoscuti gorgoroth sau?

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia zirolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Pai... Sunt cunoscuti pentru scandalurile in care au fost implicati si lucrurile pe care le-au facut.
De aici nu mai dezvolt.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu mai dezvolti?

Te papa nenea Lucifer?

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Consider ca am spus suficient.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles, nu-ti permit "credintele" sa deschizi subiectul despre "NECURATUL"laughing

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

"credintele" - Am doar una.
Si nu e vorba de permis, dar nu vreau sa ma contrazic.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Tipii fac ce fac pentru spectacol, da! pentru spectacol...pentru ca se pare ca exista oameni care apreciaza asa cevayawn), pot fi si atei si sa faca chestia asta pentru bani, spectacol etclaughing

Oricum:
- daca faci semnul "rockerilor", esti satanist
- daca asculti muzica nu stiu de care, esti satanist
- daca ai username-ul nu stiu cum, cel mai probabil esti satanist

Corect?

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Nu.

Si nu e vorba ca o fac doar pentru spectacol, dar... Mai este si chestia cu pactul si cu mesajele.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))))))))))))))))) Daca chiar exista diavolul, sa faca pacturi...crede-ma eram miliardar acum.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru LePotato):

Gorgoroth are known for their blatantly satanic-themed and anti-religious lyrics.[1] The band's founder and guitarist Infernus is openly a theistic satanist and considers himself "Satan's minister on Earth"
mor ba, ce atitudine de copil emo are tipul
apropo, "daca ai username-ul nu stiu cum, cel mai probabil esti satanist"
cel mai probabil ai fost ironic(a?) cand ai spus asta, de aceea vreau sa iti spun ca atunci cand ai username-ul "innocentlucifer" si poza cu satan, da, cei din jurul tau au tot dreptul sa te considere satanist, idiot, copil emo de 13-14 ani. esti foarte cul, tine-o tot asa!

| LePotato a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ma doare fix undeva ce considerati voi despre mine, am username-ul pus la "misto", nu cred in basme cu diavoli si alte mizeriirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maaaaama Doamne ce tare e. O ador. Draci scumpi. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gata, nu mai esti normal.

Răspuns utilizator avertizat