| georgeggg a întrebat:

Cum ar fi ca Basescu sa cante manele si Guta sa fie presedintele tari? :X

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Aș pleca afară!

| PastilăBă a răspuns:

OMFG.Mori!

| Xtadelo a răspuns:

rolling on the floor
Eu il vreau pe Salam straight face laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presedintele tari? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domne feri...

| Urpaniel a răspuns:

Votaţi Dwight Stifler Preşedinte şi în România se va auzi doar muzică de lift.

| selysol a răspuns:

La tv toate reclamele ar fi cu manelisti respectiv cu manele pe bani fata lui guta, guta in sus guta in jos si sa-l mai aud si pe basescu cantand straight face asta e cosmarul vietii mele partea buna e ca scapam de fuego big grin

Răspuns utilizator avertizat
| blooDyFox a răspuns:

Basescu nu are voce.

| Andres2013 a răspuns:

Daca canta Basescu, eu ma omor.

| fatamisterioasa20 a răspuns:

Ar fi foarte ciudat.Eu nu pot sa mi-l imaginez pe Basescu cantand manele.Si nici nu pot sa imi imaginez cum ar fi Romania cu Guta ca presedinte.Dar cred ca Basescu nu are voce absolut deloc.