| Anonima0000000000 a întrebat:

Cum ma vedeti, voi pe mine?

49 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Eu sunt, putin oarba

| Doub a răspuns:

O fetiţă de 12 ani.blushing

| RainmakerX a răspuns:

Nu te cunosc prea bine...doar te-am vazut pe la T/A din cand in cand... pari de treaba, nu pari genul care sa-si bata joc.

Ne-ai rugat frumos sa incetam cu chat-ul...altii ar fi inceput direct cu injuriile. Eu unul cred ca esti de treaba happy

| Anonima0000000000 explică (pentru RainmakerX):

Hei, buna
Mersi si tu esti de treaba si totusi este T/A aici este numai chat asa ca nu ma suparkiss*

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru RainmakerX):

Pe bune? Te dai pe langa ea ca un catel? Veche dar eficienta tactica asta de agatat, mai alea la pustoaice de 14 ani, ciudatule straight face

| RainmakerX a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Exact de aceea T/A nu mai este ce a fost odata crying *Minte, chat pe la T/A a fost din totdeauna dar nu atat de mult*

| Anonima0000000000 explică (pentru FABULOSUL6000):

Mai raule, lasa baiatu in pace

| RainmakerX a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Catel? Pe bune? Tu esti ciudatul aici. Macar daca ai stii despre ce e vorba... nu te mai baga in seama daca nu este cazul.

Ce ai fi vrut sa spun? "Buna, nu te-am mai vazut pe aici dar cred ca esti o c****? " Asa ar fi fost mai okay pentru dvs?

| Anonima0000000000 explică (pentru RainmakerX):

Bai gata, va rog

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Eu nu sunt rau, constat din experienta de viata.Tu ai 14 ani, o sa vezi peste inca vreo 8 cum e treaba cu baietii,, amabili,,!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu ma intereseaza, doar ca esti cam prea personal, asa, ca o constatare.

| RainmakerX a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Okay. Ca idee, nu o iau personal decat atunci cand e vorba de persoane care nu ma cunosc. Nu-mi place sa-si dea cu parerea un strain care nu a vorbit 2 minute cu mine, atata tot. Sa zicem ca e vina mea de data asta...am exagerat un pic.

| Anonima0000000000 explică (pentru FABULOSUL6000):

Mersi, ca ma protejezilaughing)

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Ma pregatesc pentru ziua cand o sa cotonogesc toti idiotii daca vin la fii-mea laughing

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Asta e noul iubit a lui kamasutra ma... faza e ca numa aici poate agăța, in realitate nu il baga nimeni in seama sau roseste si isi da drumulaughing da pe noi ne minte ca nu ii trebuie relatiilaughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

Ba da cum ii gaseste numai asa ciudati laughing Macar sa gaseasca unul care sa nu se comporte ca o mamaliga laughing macar asta ma trateaza cu respectul cuvenit, imi zice,, dumneavoastra,, laughing

| Anonima0000000000 explică (pentru Suck):

rolling on the floor)

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

laughing))))) eu nu stiu ma, cum naiba ii gaseste numa ea stie, tot pămpălăilaughing)

| Anonima0000000000 explică (pentru Suck):

Nu eu is gasesc, ei ma gasesc pe minewinking

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Stai asa ca noi vorbeam de kama si de pampalaii care roiesc pe langa ea laughing

| Anonima0000000000 explică (pentru FABULOSUL6000):

laughing) shhh taci.

| LePotato a răspuns:

Puțin in ceață

| Anonima0000000000 explică (pentru LePotato):

Iar mi.ai dat maxim.

| LePotato a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Ok

| Anonima0000000000 explică (pentru LePotato):

Esti suparat pe mine?

| doreal a răspuns (pentru LePotato):

laughing, iti trebuie ochelari de vedere...

| LePotato a răspuns (pentru Anonima0000000000):

ăă...nu, de ce sa fiu? #_#

| Anonima0000000000 explică (pentru LePotato):

Am intrebat

| Anonima0000000000 explică (pentru doreal):

Nu face chat aici ok?

| LePotato a răspuns (pentru doreal):

De fapt nu...dar mersi oricum

| Anonima0000000000 explică (pentru LePotato):

Nu faceti chat aici va roog

| doreal a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Nici nu aveam intentia, dar uite ca facem laughing

| LePotato a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Ce-ai cu ea? =]]
Chat faci si tu (da stiu, e intrebarea ta, insa daca deja e chat cu ce te deranjeaza ca a mai zis si ea ceva? :]] )

| Anonima0000000000 explică (pentru LePotato):

Primesc multe notificari, daca doriti exista mesaje sau eventual poti pune o intrebare si vorbiti cat vreti acolo.

| LePotato a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Ok atunci.
O sa mai evit sa-ti raspund la intrebari, ca sa nu-ti fac notificari (si dupa cum observi n-am facut chat cu ea)
O seara faina :]

| Anonima0000000000 explică (pentru LePotato):

Nu.i vina mea Adi daca te superi
La fel o seara buna.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Anonima0000000000):

dar si tu faci chat

| Anonima0000000000 explică (pentru AirănMeidăn):

Stiu,am vorbit cu Adi pe whatsapp.:1

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Cam slaba, mai mananca o sarma. laughing

| Anonima0000000000 explică (pentru FABULOSUL6000):

da vrei sa ma fac batoza domnule fabulos?
scrie aci ce ai raspuns dincolo ca nu pot sa iti vad raspunul

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Tampite de notificari, ajung inaintea raspunsului, si la tine e tot la fel.

| Anonima0000000000 explică (pentru FABULOSUL6000):

Exact:1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti super big grin. Imi aduci aminte de Nicki Minaj(doar ca esti alba) love struck love struck love struck love struck
Sorry pentru chat big grin

| Anonima0000000000 explică (pentru anonim_4396):

Niki Minaj pentru mine ii o c**va laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

crying crying crying
Nu judeca...ii faina big grin ( parerea mea) Sorry din nou pentru chat
Nu am sa it mai raspund big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam greu... Poza aia e cam mica. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un băiat frumos, înalt, păr roșcat, barbă, mult păr pe spate, cu mușchi și fără dinți.

| doreal a răspuns:

Cartofi laughing.