| SuperSaiyan4 a întrebat:

Cum o fost spectacolul de sfarsitul lumii, ca eu l-am pierdut.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și eu l-am ratat, că mi-a trebuit nani nani. sad

| SAMM0603 a răspuns:

Pai erau extraterestii pe pamant, ozn-uri pe cer. Un extraterestru mi-a spus ca am ochii frumosi blushing.
Apoi au plecat ca au uitat ceva pe foc dar mi-a lasat numarul lor love struck
Ps: poti vedea in reluare la Diaconescu maine la 5 fara 3 jumate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai pierdut multe doar o ploaie de meteoriti, crime non-stop..si despicarea pamantului: http://www.youtube.com/watch?v=tON0E1Zp9LQ

Răspuns utilizator avertizat
| a răspuns:

Hey! a fost naspa. n-a murit nimeni in chinuri...

| Mokaxoxo a răspuns:

L-a mine s-a stins lumina de doua ori. Apoi au aparut o groaza de extraterestrii, dar toti erau in boxeri si s-au antors acasa.

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

S-a amanat pentru ca extraterestrii au uitat drumul spre Pamant.Erau o gramada de oameni acolo si nu s-a intamplat nimic:-|
rolling on the floor

| MemeGame9 a răspuns:

A fost naspa, actorii au jucat slab de parca nici nu era Apocalipsa.N-ar merita vazut sincer.