| NoChanceForUs a întrebat:

Cum să nu-l iubești?
http://i.imgur.com/5gF2T.jpg

13 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Mirobolant nenea asta...

| ɔɐıɔ a răspuns:

TPU,intra si copii pe "sait"(vorba cocalarilor)

| MyObsession a răspuns:

Ăsta-i profu' dă germană în variantă cul.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Ahaaa,ce...romantic

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Doamnee! Cred că m-am îndrpgostit :::^^:::

| ReallySomebody a răspuns:

Aww! Cat e de dulce

Răspuns utilizator avertizat
| Klepto a răspuns:

Acesta este un moment definitoriu in care am realizat cat de norocos sunt ca folosesc Adblock Plus.
Tigarile sperie cu impotenta si cancer, TPU sperie cu mutatii genetice demne de Cernobal.

| Forevăr a răspuns:

Ce parfum de caine cu sirop de caspuni cu banane in ulei de motor e minunatia aia? ಠ_ಠ

| NevăstuicăxD a răspuns:

Şi acum e acolo D:,,love struck''

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| IoanaMra a răspuns:

Iubiiiiii! big grin< love strucklove strucklove struck Brb.:-&

| Addina a răspuns:

N-ai cum.
Pe langa el, am mai vazut si mesaje cu virusi. " Felicitari, esti castigatorul unui iphone...da click"
Pfff.
Raluca, mi-e dor de tine!

| MămăligăCuMuștar a răspuns:

Vai! Mi-am găsit soțul! Tu vei fi don`șoara mea de onoare la nuntă!
*vine și nunta*.*se aud tobele*...*toată lumea plânge de bucurie*