| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Cum se numesc locuitorii orasului Urziceni? Dar ai Sloboziei? laughing

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Puncte puncte.

| oOSaritaOo a răspuns:

Români.

| MariaDD a răspuns:

Urzicati, slobozitirolling on the floor

| Xtadelo a răspuns:

Leana,Gigel,Viorica,Costel,Ion si Tanta.

| daassh a răspuns:

Hmm, interesant, la asta chiar nu m-am gandit, bravo bine gandit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ialomiţeni. Mă rog, la ăia din Slobozia sună destul de bine să le zici şi slobozi.

| alisuca2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da suna bine dar tu stii ce inseamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce ai slobozit acel raset, crezi ca daca folosim cuvantul "slobozeala" este ceva imoral? trebuia sa postezi la categoria Educatie si Cultura generala

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru anonim_4396):

Poate happy, daca as intreba asa ceva la categoria aia as fi luat in ras asa ca mai bine postez aici sa se rada de gluma mea ci nu de mine laughing. @BeNiceToMee 0 - 23FutureDreamer23 1! laughing.

| Aneurysm a răspuns:

Urzică şi sloboz. Ar trebui să se facă desene animate cu numele astea.

| OskarRM a răspuns:

Probabil urziceneni şi slobozeni.

Răspuns utilizator avertizat
| OctaLoL a răspuns:

Oameni(locatari).

| Never4ever a răspuns:

Urziceneni şi slobozeni.

| CristianMarius a răspuns:

Ialomiteni

| alisuca2000 a răspuns (pentru CristianMarius):

MDA! ce sa zic vii acum si tu desteptu` pamantului si te dai mare

| LisaHeathrow a răspuns (pentru alisuca2000):

Deci practic certi omu' ca vine cu un raspuns corect in loc de unu' tampit ca al tau. Nu mai poate omu' sa aiba cunostinte generale D:

Răspuns utilizator avertizat
| Dolofănica a răspuns:

Din Urziceni urzici, din Sloboziei slăbănogi laughing

| beyondbirthday a răspuns:

Urzicati si Slobozeni...

| AlexNet74 a răspuns:

Urzici...slobozi rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Soniuka11 a răspuns:

Hmmm... straight face Cred ca... Urzicenezi si Slobozicenezi laughing Glumesc nu stiu smug