| a întrebat:

Cunoașteți pe cineva nascut de 1 aprilie?thinking

26 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

@mhn24.unde sta?

| giuly a răspuns:

Eu nu cunosc oameni nascuti...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Daca ti-as spune, il cunosti?

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeBăi a răspuns:

Da, maica'mea, si vorbesc serios, e nascuta pe 1 aprilie.smug
Eu pe 19 aprilie.

| BastetReloaded a răspuns:

Nu.

| Tweetymrrr a răspuns:

Da`da.unchi`miu e pe 1 aprilielove struck

Răspuns utilizator avertizat
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Da. Mama mealaughing In ciuda celor spuse de ceilalti utilizatori, mama mea e o femeie normala si foarte buna. Mai e parca un coleg. Si el e normal. In fine, eu am nimerit persoane NORMALE care s-au nascut pe 1 aprilie.
Dar tu cunosti?

| Rapture a răspuns:

Da. Randy Orton...mai ramane partea aia cu cunoscutu...ma rog, asta nu e asa important.

| Deeaa a răspuns:

Unchiu meu, Matusa unei prietene si mai am cativa prieteni

| andragrigoras2000 a răspuns:

Vazand ca ai pus intrebarea aceasta reese ca uh esti nascut in 1 aprilielaughingdar ai dat cam multe date personal.nu ti se pare?laughing

| Simona a răspuns:

Da,o prietena de-a prietenei mele!

happy

| MiuuuxD a răspuns:

O colega...bianaca.o adevarata tocilara

| klausvd a răspuns:

Mama.

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

O colega

| MeMyselfAndMeAgain a răspuns:

Da...pe mine

| coolestpageer a răspuns:

Cam toata lumea e nascuta de 1 aprilie mai ales daca suntem in acea zi...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catelul meu smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cunoscut. L-am cunoscut pe strabunicul meu. Si ce e interesant, a murit chiar de ziua lui, facandu-ne pe toti sa credem ca e pacaleala de 1 aprilie.

| Sevenup a răspuns:

Hi! Da.Fostul meu prieten happy

| Pikhaciu a răspuns:

Da. eu am foarte multi preteni NEBUNI rolling on the floor nascuti de de ziua lor pe 1. Aprl silly

| GumixX a răspuns:

Varu-miu.:]]